MEGAMOCNI

13 sierpnia - Wiadomości z kraju i świata

Aktualności Dzieci hyperlot informacje Wiadomości Zabrze

Dodano 2013-08-13 11:17:35 | Autor: Emil Kowalski

Będziemy podróżować Hyperlopem z prędkością 1000 km/h! Śmiertelny wypadek w dolnośląskim - 3 ofiary. Kolejna pijana matka naraża życie swoich dzieci! 

Będziemy podróżować w kapsułach?

To innowacja w dziedzinie transportu publicznego. Elon Musk – amerykański inżynier, miliarder przedstawił swoją koncepcję superszybkiego transportu publicznego. Podróż w w specjalnej kapsule, ma się odbywać w tunelu próżniowym i z prędkością 1000 km/h! Projektowi nadano nazwę Hyperlop. Stworzenie systemy to bagatela 6 mld. dolarów!

Śmierć na DK nr 8

Doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej nr 8 w okolicach Spalic (Dolnośląskie). Droga jest zablokowana a ruch kierowany w kierunku do Oleśnicy trasą S8. Samochód marki Fiat Sienna dachował. Jechały nim 4 osoby - 3 nie żyją, jedna jest cieżko ranna. Badane są przyczyny.

Pijana matka poważnie poturbowała swojego 1,5 rocznego syna

Nawet na 5 lat więzienia, może zostać skazana matka małego 1,5 rocznego syna. Do zdarzenia doszło w Zabrzu przy ul. Staszica. 26 latka była kompletnie pijana gdy schodziła z dzieckiem po schodach. Razem z nimi, było drugie, 4 letnie dziecko, które obecnie znajduje się w placówce wychowaczej. 1,5 roczny syn jest w szpitalu. Matka odpowie za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo. 

zdj. Wikipedia