MEGAMOCNI

6-letnia Kamila wybudziła się ze śpiączki!

budzik Kamila klinika śpiączka

Dodano 2013-12-19 08:20:08 | Autor: Emil Kowalski

Bardzo dobra wiadomość! W dniu 18 grudnia lekarze specjaliści i zespół Kliniki Budzik potwierdził wybudzenie ze śpiączki kolejnej pacjentki - Kamili!

6-letnia Kamila w lipcu br. jadąc rowerem została potrącona przez motocyklistę i od tamtej pory przebywała w śpiączce. W sierpniu trafiła do Kliniki „Budzik”, gdzie przechodziła intensywną rehabilitację, której efektem jest dzisiejsza radosna informacja. Kamila jest pełna życia, uśmiech nie schodzi jej z ust...

Kamila jest już piątą pacjentką, która wybudziła się ze śpiączki w Klinice "Budzik". Jeszcze przez miesiąc będzie kontynuować rehabilitację w Klinice.

Również w dniu 18 grudnia Klinikę opuścił Dawid ("13-letni Dawid wybudził się ze śpiączki!"), który wybudził się pod koniec listopada, a teraz wraca do domu!

Kamila! Gratulujemy i życzymy sił w powrocie do pełnej sprawności!

Wierzymy, że już wkrótce będziemy mogli przekazywać kolejne znakomite wieści…

W związku z wybudzeniami w Klinice systematycznie zwalniają się miejsca dla kolejnych pacjentów. Prosimy o przekazywanie tej informacji i przesyłanie na adres Klinki zgłoszeń dzieci przebywających w śpiączce (szczegółowe informacje: http://www.klinikabudzik.pl/news.php?artykul=4 ).

Więcej informacji: www.akogo.pl oraz www.klinikabudzik.pl .

Czytaj wiadomości z Kliniki Budzik - tutaj