MEGAMOCNI

Akcja Ewy Błaszczyk „AKogo?” - Ruszyła licytacja koszulki z numerem 1.

Błaszczyk charytatywnie licytacja wolontariat

Dodano 2013-06-24 22:46:03 | Autor: Emil Kowalski

Zapraszamy wszystkich amatorów kolarstwa i kolekcjonerów cennych pamiatek sportowych do licytacji koszulki z numerem 1 na Tour de Pologne Amatorów. Cały  dochód z tej akcji zostanie przekazany na Fundację Ewy Błaszczyk „AKogo?”.

Licytacja profesjonalnej koszulki kolarskiej z numerem 1. rozpoczęła się w poniedziałek 17 czerwca i potrwa do 1 lipca do godz. 21.00. Zwycięzca aukcji będzie mógł w niej wystartować podczas tegorocznego wyścigu Tour de Pologne Amatorów. Jednocześnie po zawodach otrzyma kopię tej koszulki z autografami laureatów poszczególnych etapów Tour de Pologne UCI World Tour.

Licytacja koszulki odbywa się na portalu allegro.pl i może w niej wziąć udział każdy zainteresowany. Wylicytowanie koszulki nie jest równoznaczne ze startem w Tour de Pologne Amatorów. Zwycięzca aukcji może zarejestrować się do udziału w zawodach lub dedykować koszulkę wybranemu uczestnikowi wyścigu.

 - Cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na fundację "Akogo?”. Zbieramy fundusze na pokrycie kosztów organizacyjno-prawnych związanych z uruchomieniem kliniki "Budzik" i przyjęciem pacjentów. – powiedziała Ewa Błaszczyk, Prezes fundacji „Akogo?”.

Link do licytacji:

http://allegro.pl/oficjalne-koszulki-tour-de-pologne-amatorow-2013-i3332907686.html

Fundacja „Akogo?” otrzyma także 10 zł z wpisowego każdego zawodnika Tour de Pologne Amatorów 2013.

TdP Amatorów 2013

Tour de Pologne Amatorów, któremu towarzyszy licytacja koszulki, odbędzie się 2 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest to już czwarta edycja zawodów przeznaczonych dla miłośników kolarstwa szosowego. W tym roku będą mieli do pokonania dystans 38 kilometrów z licznymi wzniesieniami oraz ze słynnym podjazdem na Gliczarów. Start oraz meta zawodów, tak jak w poprzednich latach, odbędą się przy BUKOVINA Terma Hotel Spa. Sponsorem głównym zawodów jest Bank BGŻ.

Rejestracja do zawodów na: www.tourdepologneamatorow.pl

*****

Bank BGŻ – Kocham rower 
W Banku BGŻ sponsoring ma charakter zaangażowany. Traktowany jest jako wieloletnia inwestycja budująca trwałą przewagę konkurencyjną. Zakłada przy tym aktywne uczestnictwo klientów, pracowników
i partnerów Banku w akcjach sportowych. Sponsoring korporacyjny w Banku BGŻ jest spójny ze strategią biznesową, misją, wizją i wartościami Banku, i jest realizowany na wszystkich poziomach zaangażowania rowerowego.

Lang Team    
Firma Lang Team jest organizatorem kolarskich imprez sportowych, między innymi: narodowego Tour de Pologne UCI World Tour wyścigu zaliczanego do Kolarskiej Ligi Mistrzów, Tour de Pologne Amatorów, wyścigu Nutella Mini Tour de Pologne skierowany do dzieci i młodzieży oraz ogólnopolskiego cyklu maratonów Skandia Maraton Lang Team. Lang Team od 16 lat organizuje także elitarne zawody w kolarstwie górskim dla zawodników z licencjami – Grand Prix MTB. Imprezy organizowane przez Lang Team wyróżnia miła atmosfera i profesjonalna organizacja, co powoduje, że uczestnicy mogą poczuć się jak zawodowi kolarze podczas Tour de Pologne.

Fundacja A kogo?
Fundacja „Akogo?” Ewy Błaszczyk pomaga dzieciom po ciężkich urazach mózgu – dzieciom w śpiączce. Fundacja „AKOGO?”, założona w 2002 r. przez Ewę Błaszczyk i ks. Wojciecha Drozdowicza, prowadzi działalność społeczno-edukacyjną, zajmując się problematyką schorzeń dzieci po ciężkich urazach mózgu. Głównym celem naszych działań jest aktualnie uruchomienie kliniki-wzorca „Budzik”, przy  Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.