MEGAMOCNI

Audiodeskrypcja: Warszawa - Spektakl „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”

kultura spektakl teatr

Dodano 2013-05-21 21:14:03 | Autor: Emil Kowalski

W najbliższy czwartek, tj. 23 maja, w Teatrze Baj w Warszawie, zostanie wystawiona sztuka teatralna, której bohaterem jest Doktor Dolittle i jego zwierzęta. Ta poczciwa i znana bajka, będzie dostępna dla osób, które mają kłopoty ze słuchem i wzrokiem. Wszystko to dzięki audiodeskrypcji.

Spektakl ten to bogata gama kolorów i efektów świetlnych, pełna dynamizmu i muzyki opowieść z wieloma zaskakującymi chwilami, będzie zagrany przez odważych aktorów w sposób dynamiczny i pełny wigoru. A wszystko to połączone z unikalną animacją. 

Spektakl został dostosowany do potrzeb widzów z niepełnosprawnością wzroku i słuchu przez Fundację Kultury bez Barier w ramach projektu „W kulturze bez barier – teatr” ze środków m.st  Warszawy. Opiekunów dzieci niesłyszących oraz dzieci niewidomych zapraszamy do zgłaszania się w Biurze Organizacji Widowni Teatru Baj - tel. 22 619 80 77 wew. 115 (poniedziałek - piątek od 9:00 do 16:00).

Spektakl będzie również tłumaczony na język migowy przez Tomasza Smakowskiego i początek zaplanowano na godzinę 12.15  w Teatrze Baj (Warszawa, ul. Jagielońska 28). Bilety kosztują 15 zł. Z uwagi na duże zainteresowanie, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

info. własne/kulturabezbarier.org

zdj. Wikipedia