MEGAMOCNI

Bezpłatne badania dla dbających o kręgosłup

badania fizjoterapeuta kalendarz konsultacje

Dodano 2013-08-29 08:40:59 | Autor: Emil Kowalski

Konsultacje fizjoterapeutyczne, ćwiczenia wzmacniające kręgosłup i prozdrowotne przekąski, to oferta zdrowotna jaka czeka na pacjentów, którzy dbają o swój kręgosłup. Bezpłatne badania będą trwać 2 dni od 31 sierpnia do 1 września. 

Wszystkie osoby, dla których zdrowy kręgosłup jest priorytetem, powinny udać się w weekend 31.08-1.09 do Portu Łódź. Czekać na nie będą konsultacje fizjoterapeutyczne, ćwiczenia wzmacniające kręgosłup i prozdrowotne przekąski.

W najbliższy weekend w Porcie Łódź, przy sklepie Saturn, wszyscy, którzy chcą zdiagnozować swój kręgosłup będą mogli uzyskać porady specjalistów Centrum Rehabilitacji Columna Medica. Umożliwią oni klientom Portu Łódź skorzystanie z bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutycznych, co jest szczególnie ważne dla dzieci narażonych na niebezpieczeństwo występowania skoliozy. Za pomocą posturometru przeprowadzane będą również badania postawy. Osoby, które chciałyby zwalczyć zwyrodnienia kręgosłupa będą mogły poćwiczyć na platformie wibracyjnej, która jest przystosowana do potrzeb osób z wadami postawy.

Oprócz konsultacji i ćwiczeń przygotowanych dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa, specjaliści przygotowali też pokaz zabiegu krioterapii miejscowej, zabiegi kosmetyczne, w tym zabiegi regeneracyjne na dłonie oraz prozdrowotne przekąski.

Za pośrednictwem: CentrumPR

Więcej informacji na stronie internetowej www.portlodz.pl.