MEGAMOCNI

Bezpłatne badania w Bytomiu w centrum Agora

badania Bytom profilaktyka

Dodano 2013-09-25 14:37:17 | Autor: Emil Kowalski

26 września w galerii Agora Bytom w ramach czterogodzinnej akcji "Śląska Jesień ze Zdrowiem", będą przeprowadzane bezpłatne badania profilaktyczne, porady lekarskie i kosmetyczne oraz promocje zdrowej żywności.

Śląska Jesień ze Zdrowiem” to wyjątkowa kampania zapoczątkowana przez Barbarę Dziuk, Radną Sejmiku Województwa Śląskiego, mająca na celu lansowanie prozdrowotnego trybu życia. Poprzednie edycje imprezy okazały się dużym sukcesem, dlatego powraca ona i tym razem do Agory Bytom. – Z roku na rok akcja zyskuje coraz większą liczbę sympatyków. Ogromnie nas to cieszy. W końcu ta kampania promuje to, co bardzo ważne – zdrowie i dbanie o siebie – mówi Hanna Petters, marketing manager w Agorze Bytom.

Śląska Jesień ze Zdrowiem” w Agorze rozpocznie się w czwartek 26 września o godz. 10.00, a zakończy o godzinie 14.00. Klienci Galerii będą mogli zbadać krew, ciśnienie, czy słuch. Do dyspozycji będą specjaliści i lekarze, który odpowiedzą na pytania i udzielą porad. Swoje stanowiska przygotują m.in. bytomski Sanepid, Zespół Policealnych Szkół Medyczno – Społecznych, Warsztaty Terapii Zajęciowej i Centrum Ochrony Słuchu Bytom, a także najemcy Agory – Społem, Dr Bardadyn, Fielmann i Pure.

W dobie, kiedy wzmacniacze smaku i różnego rodzaju szkodliwe konserwanty dominują na rynku żywnościowym, warto będzie zapoznać się także ze zdrowymi, ekologicznymi produktami. Zbilansowana i odżywcza dieta to klucz do zachowania dobrej kondycji fizyczno-psychicznej. Podobnie jest z kosmetykami – tylko te odpowiednio dobrane i naturalne, najlepiej przysłużą się naszemu ciału. Informacji na ten temat będzie można wysłuchać podczas V edycji „Śląskiej Wiosny ze Zdrowiem”, a także skorzystać z promocji na zdrowe i ekologiczne produkty.

Partnerami kampanii są: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bytomiu oraz Specjalistyczny Szpital nr 2 w Bytomiu. Patronat honorowy nad „Śląską Jesienią ze Zdrowiem” obrał Prezydent Bytomia Damian Bartyla

„Śląska Jesień ze Zdrowiem” w Agorze Bytom – 26 wrzesień (czwartek), od godz. 10.00  do 14.00 w Agorze Bytom. Wstęp wolny.

CentrumPR