MEGAMOCNI

Co nowego w NFZ? - jadą na Przystanek Woodstock

NFZ wakacje Woodstock ZIP

Dodano 2013-07-26 11:10:49 | Autor: Emil Kowalski

Podczas tegorocznej edycji Przystanku Woodstock, będą obecni pracownicy NFZ z Oddziału Lubuskiego. Fani dobrej muzyki, dzięki ich obecności będą mogli zakładać konta w ZIP. ZIP to Zintegrowany Informator Pacjenta, który został niedawno udostępniony w Internecie.

Pracowników NFZ będzie można znaleźć, w dniach 1-3 sierpnia podczas koncertów, codziennie o godz.10:00 w strefie „Lubuskie” obok stanowisk Lubuskiego Urzędu Marszałkowskiego. Będzie tam również, sferyczny ekran z rowerem treningowym, komputery z bezpłatnym dostępem do Internetu, skrzynka pocztowa - będzie można wysłać kartkę z Lubuskiego zaprojektowaną przez WOŚP, namiot „Zdrowe Lubuskie”, gdzie będzie można dowiedzieć się, jak zapobiegać HIV i dlaczego nie warto zabierać organów do nieba.

Ponadto NFZ, przygotowało także dla wszystkich tegorocznych urlopowiczów, nie tylko tych uczestniczących w Festiwalu, „Wakacyjny Poradnik Pacjenta”.  Jest to publikacja zawierająca szereg informacji, na temat tego w jaki sposób i gdzie załatwiać swoje sprawy zdrowotne, kilka uwag jak unikać zagrożeń dla zdrowia podczas pobytu na urlopie, wycieczkach w Polsce i za granicą oraz innych form spędzania czasu w okresie wakacyjnym. Poradnik ten jest tak skonstruowany, że po jego wydrukowaniu, można go złożyć w małą książeczkę. Można go pobrać tutaj w formie pliku PDF.

Natomiast bezpłatnej rejestracji w nowym systemie obsługi pacjenta NFZ, można sięzarejestrować na stronie https://zip.nfz.gov.pl/ap-portal/

info. własne/NFZ