MEGAMOCNI

ColorFun 5km - weź udział w kolorowym bieganiu!

bieganie imprezy rekreacja rodzina

Dodano 2013-09-02 11:49:49 | Autor: Emil Kowalski

15 września tego roku Stadion Narodowy będzie gospodarzem imprezy biegowej ColorFun5km - PRZE_BIEG COLORFUN. Uczestnicy pobiegną w 5 kilometrowej trasie. Podczas biegu, będą obsypywani kolorowymi proszkami przez wolontariuszy.

To unikalne wydarzenie w którym wezmą udział również osoby niepełnosprawne na wózkach. Na trasie znajdą się trzy Strefy Muzyki i Koloru, a w nich czekać będą wolontariusze z kolorowymi proszkami. Każdy biegacz zostanie pokolorowany! W imprezie nie będzie najważniejszy czas przebycia trasy lecz samo uczestnictwo. Trasę Prze_biegu ColorFun, wiodącą ulicami Warszawy, można pokonać swoim tempem – biegnąc, truchtając czy spacerując. Każdy sposób jest dobry!

zdj. colorfun.pl

ColorFun5km to bieg dla każdego – dla dzieci, dorosłych, dla seniorów młodych duchem – i dla osób niepełnosprawnych.

Dla rodzin, które wezmą udział w biegu, przygotowano konkurs. Po zapisaniu rodziny jako uczestników biegu, członkowie wezmą udział w konkursie. Zostaną wybrane najbardziej pozytywnie zakręcone i najbardziej kolorowe teamy rodzinne i to one będą bohaterami Stadionu Narodowego! Nagrodą będzie olbrzymi kosz kosmetyków od sieci drogerii Rossmann dla każdej z trzech wybranych rodzin oraz wspólna, kolorowa sesja zdjęciowa dla wszystkich na Stadionie Narodowym!

info. własne/colorfun.pl