MEGAMOCNI

Darmowy kurs języka angielskiego na naszym portalu

angielski elearning języki kursy

Dodano 2014-03-21 09:04:26 | Autor: Jacek Gibel

Na naszym portalu pojawił się e-learningowy kurs języka angielskiego. Zainteresowanych nauką podstawam języka serdecznie zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

Nasz kurs składa się obecnie z 13 lekcji poruszających tematykę m.in. kierunków i poruszania się, określania czasu, zwrotów grzecznościowych czy zachowania w sklepie. Każda lekcja opatrzona jest też krótkim quizem sprawdzającym wiedzę.

Kurs cały czas się rozwija – w najbliższych dniach można spodziewać się kolejnych lekcji poruszających przydatne zagadnienia.

Rejestracja na portalu, umożliwiająca skorzystanie z bezpłatnego kursu języka angielskiego (a także dostęp do innych kursów i szkoleń dostępnych w platformie e-learningowej), jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania prawidłowego adresu e-mail, na który przesłany zostanie mail z potwierdzeniem rejestracji. Rejestracja nie wiąże się też z zapisaniem do newslettera – nie będziecie otrzymywać od nas żadnych maili (poza tymi związanymi bezpośrednio z Waszymi kontami i portalem, np. informacjami o zmianach regulaminu) jeśli nie wyrazicie na to zgody.