MEGAMOCNI

Darth Vader pomaga niepełnosprawnym dzieciom

charytatywnie Poznań

Dodano 2014-05-20 07:13:42 | Autor: Jacek Gibel

Grunt to mieć dobry pomysł. Stowarzyszeniu Na Tak z pewnością takich nie brakuje. Tym razem - aby pomóc w zbiórce pieniędzy na turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych - nie cofnęli się nawet przed kontaktem z Ciemną Stroną Mocy.

Kto w ostatnich dniach poruszał się po poznańskich ulicach i galeriach handlowych, miał okazję spotkać samego Dartha Vadera, bohatera sagi Gwiezdnych Wojen. W poniedziałek okazało się, że działa on na zlecenie Stowarzyszenia Na Tak i promuje zbiórkę pieniędzy na organizację letniego wypoczynku dla jego podopiecznych.

Nigdy nie był dobrym ojcem, dlatego dziś chce pomóc tym, którzy na miano Ojca z prawdziwego zdarzenia zasługują szczególnie! Chce zorganizować ich niepełnosprawnym dzieciom najlepsze wakacje w tej części galaktyki! - wyjaśnia Krystian Włodarczak, reprezentujący Stowarzyszenie.

Stowarzyszenie Na Tak, które znane jest z organizowanych w mieście akcji charytatywnych (choćby niedawny Bieg Na Tak), planuje zorganizować turnusy dla setki podopiecznych. Ponieważ wiąże się to z kosztem 100 000 zł, który póki co jest nie do osiągnięcia dla Stowarzyszenia, pojawił się pomysł nietypowej promocji zbiórki.

Pieniądze można przekazywać na konto stowarzyszenia:

Stowarzyszenie Na Tak

ul. Ognik 20C 60-386 Poznań

06 1090 1737 0000 0001 0170 8581

tytułem: "Wakacje dla Ziemka i kumpli"

Poniżej prezentujemy też film, w którym Darth Vader opowiada o współpracy ze Stowarzyszeniem i o swoich planach dotyczących jego podopiecznych.

zdj. Stowarzyszenie Na Tak

(inf. własna/Stowarzyszenie Na Tak)