MEGAMOCNI

Droga do piekła - wstęp

historie opowieści perypetie piekło życie

Dodano 2013-07-15 12:28:10 | Autor: Aga SamaSwoja

Podczas swoich wieloletnich wędrówek po internecie, po poznaniu wielu setek, może nawet tysięcy ludzi, w pewnym momencie natrafiłam na osobę, która zainteresowała mnie jak nikt dotąd. 

Pierwsza rozmowa rozpoczęła się jak wiele innych. Nic nie wskazywało na to, że człowiek ten różni się od postaci „spotkanych” wcześniej w sieci. I pomimo to, iż żadna z tamtych osób nie była traktowana przeze mnie jako nick lub ksywka z czata, jako ktoś całkowicie bezosobowy,  a raczej całkowicie w realiach rzeczywistych, czyli jako ktoś, z krwi i kości, mający uczucia, problemy, własne życie i sprawy – to jednak ten „osobnik” , nie mając o tym pojęcia i nie zdając sobie z tego absolutnie sprawy, zafascynował mnie do tego stopnia, iż postanowiłam podzielić się tym z Czytelnikami portalu MegaMocni. Bo takim właśnie jest w moich oczach – mega mocnym. „Nie wierzę w piekło, tak jak nie wierzę w niebo, ale bardzo bym chciał, żeby piekło istniało, dla wielu osób śmierć to za mało, chociaż wiem, że jeśli piekło istnieje, nie ma siły, która spowoduje, że tam nie trafię"- padło kiedyś z jego ust.

Będziecie mogli sami to ocenić, bo oto na tymże Portalu rozpoczynamy publikację cyklu artykułów dotyczących tegoż człowieka.

zdj. Flickr

Wszystkie treści cyklu TUTAJ