MEGAMOCNI

Dwa konkursy Fundacji Arka

Bydgoszcz fundacje konkurs sztuka twórczość

Dodano 2014-11-20 12:29:34 | Autor: Portal Megamocni

Fundacja Arka Bydgoszcz ogłasza dwa konkursy - fotograficzny i literacki - skierowane do osób niepełnosprawnych.

Konkurs fotograficzny

Z ogromną przyjemnością informujemy Cię o nowym konkursie fotograficznym  Zapraszamy wszystkich kreatywnych fotografów do podzielenia się z nami swoimi pomysłami na oryginalny kostium karnawałowy. Obojętnie czy przedstawisz nam kostium z innej epoki, postaci z bajki, baśni czy filmu czy zaprezentujesz nam co w głowie Ci siedzi. Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę

Zwycięzcę wytypują facebookowicze. Twoje zdjęcie zostanie umieszczone na stronie Fundacja Arka Bydgoszcz na Facebook. Wygrywa osoba z jak największą liczbą kliknięć "Lubię to". Zachęcaj rodzinę, przyjaciół, znajomych, sąsiadów do polubienia Twojego zdjęcia.

Wyślij do nas swoje zdjęcie w przebraniu na adres e-mail: konkurs.arkabydgoszcz@wp.pl . W treści e-mail prosimy podać swoje dane osobowe ( imię, nazwisko, adres, wiek). Swojemu zdjęciu prosimy również nadać zabawny, karnawałowy tytuł.

Prace wysyłamy od 24.11.2014r. do 31.01.2015r. na podany wyżej adres e-mail.

Lista laureatów zostanie ogłoszona do 09.01.2015r. za pośrednictwem strony www Fundacji oraz Facebook.

ZASKOCZ NAS SOBĄ !

Serdecznie pozdrawiamy

i zachęcamy do zabawy

Załoga Fundacji Arka Bydgoszcz

P.s. Wysłanie zdjęcia na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowanie zdjęć na portalu społecznościowym Facebook.

"Podziel się tradycją"

Fundacja Arka Bydgoszcz ogłasza kolejny, X Konkurs Literacki dla osób niepełnosprawnych pod hasłem "Podziel się tradycją". Tematem obecnego konkursu są TRADYCJE RODZINNE I OSOBISTE te kultywowane przez Was, z wyłączeniem świątecznych, bo o tych dość już opracowań i opowiadań powstało. Może w waszym regionie istnieje obyczaj, który nie jestkultywowany nigdzie indziej? Co Was kształtuje? Co wpływa na Wasze życie, co sprawia Wam radość, co dla Was oznacza czerpać z doświadczeń minionych pokoleń? Napisz o tym w dowolnej formie.

Najciekawsze prace zostaną wydrukowane w pokonkursowej publikacji pod konkursowym tytułem, a ich autorzy spędzą 6 dni na spotkaniu integracyjnym poświęconym różnym formom aktywizacji osób niepełnosprawnych.

Prace należy nadsyłać do dnia 31.03.2015 r. na adres:

Fundacja Arka Bydgoszcz ul. Warszawska 25; 85-058 Bydgoszcz z dopiskiem:
KONKURS; Regulamin konkursu na stronie www.fundacja-arka.org,

tel. 523 22 56 70; 696 42 56 58
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału