MEGAMOCNI

Dzieci wystąpią dla niepełnosprawnych

Dzieci gala kultura muzyka pokazy

Dodano 2013-10-09 10:08:07 | Autor: Emil Kowalski

Chorzowie 12 października, na Stadionie Śląskim, odbędzie się Gala Charytatywna, która będzie finałem dwóch konkursów: ,,Zaistniej Jako Młody w Pokazie Mody" oraz ,,Konkurs Piosenki Spełnionych Marzeń", który jest przeznaczony dla osób niepełnosprawnych, utalentowanych wokalnie.

Konkurs „Zaistniej Jako Młody w Pokazie Mody", był skierowany do dzieci, które mogły zaprojektować nadruk na swojej koszulce. Podczas gali finałowej konkursu, 12 października o godz. 9.00, odbędzie się pokaz mody z udziałem nagrodzonych dzieci. Pieniądze jakie zostaną zebrane podczas całej tej akcji, będą przeznaczone dla podopiecznych Stowarzyszenia Niepełnosprawni Sprawni.

Podczas wydarzenia, będzie podejmowana próba pobicia Rekordu Guinnessa - 107 wspólnie muzykujących Osób Niepełnosprawnych. A na gali pojawi się Majka Jeżowska, który zagra swój koncert.

Zapowiedziany jest też występ Sebastiana Riedla & Cree i występ Wujka Hipcio oraz Zespołu ,,Muzyczni Czarodzieje" z Warszawy. Zobaczymy również pokaz kulturystyczny, który zaprezentuje niepełnosprawny Mistrz Kulturystyki - Mariusz Kupczak.

Biletem wstępu są cegiełki, o wartości 10 i 20 złotych, z których dochód zostanie przeznaczony na działalność Stowarzyszenia Niepełnosprawni Sprawni. 

info. własne/niepelnosprawnisprawni.eu