MEGAMOCNI

Festiwal Twórczości Teatralno-Muzycznej "Albertiana"- wyniki kolejnych etapów

albertiana Dymna festiwal teatr twórczość

Dodano 2013-02-01 10:03:42 | Autor: Emil Kowalski

Ogólnopolski Festiwal Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana” w kolejnych odsłonach. Poniżej uhonorowani w poszczególnych regionach:

Region I - 25 stycznia, w toruńskim Teatrze Baj Pomorski

Pierwsze miejsce w kategorii zespołów przyznało przedstawieniu „Marionetka” w wykonaniu grupy „Pasja” z Warsztatu Terapii Zajęciowej  PSOUU w Stargardzie Szczecińskim. W kategorii solistów zwyciężył Antoni Filpov z piosenką „Czerwone jabłuszko” ze Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym w Gdańsku.

Region III - 29 stycznia, w chrzanowskim MOKSiR

Pierwsze miejsce w kategorii zespołów przyznało przedstawieniu „Sen cyrku” w wykonaniu grupy „Świetliki” z Warsztatu Terapii Zajęciowej  Stowarzyszenia Pomocy Socjalnej GAUDIUM ET SPES w Krakowie.

Region IV - 30 stycznia, w Centrum Arteterapii w Lublinie

Pierwsze miejsce w kategorii zespołów przyznało przedstawieniu „Kwiatki świętego Franciszka” w wykonaniu grupy „Misz Masz” ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. św. Franciszka z Asyżu w Kęble. W kategorii solistów zwyciężyła Izabela Chmielewska z piosenką „Malowana lala” ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Puławach.

Ogólnopolski Festiwal Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych IntelektualnieAlbertiana