MEGAMOCNI

Fundacja „Akogo?” Ewy Błaszczyk - cenna koszulka lidera

Błaszczyk Fundacja koszulka licytacja

Dodano 2013-07-03 12:58:45 | Autor: Emil Kowalski

Zakończyła się licytacja koszulki kolarskiej z numerem 1. na Tour de Pologne Amatorów. Zwycięzca zaoferował kwotę 3 650 zł. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

Licytacja unikatowej koszulki kolarskiej zakończyła się 1 lipca o godzinie 21.00. Zwycięzca aukcji zaoferował za nią kwotę 3 650 zł. Będzie on mógł wystartować w niej w tegorocznym Tour de Pologne Amatorów. Po zakończeniu zawodowego Tour de Pologne 2013 UCI World Tour otrzyma również kopię koszulki, na której będą znajdowały się autografy zwycięzców poszczególnych etapów zawodów. Koszulkę do licytacji przekazał Bank BGŻ, sponsor główny wyścigu Tour de Pologne Amatorów.

Wylicytowanie koszulki nie jest jednak równoznaczne w udziałem w Tour de Pologne Amatorów 2013. Podstawą do startu jest rejestracja na stronie www.tourdepologneamatorow.pl. Zwycięzca licytacji może również dedykować koszulkę innej osobie, która będzie chciała wystartować w zawodach.

Mam nadzieję, że zwycięzca licytacji pojedzie w tej koszulce po wysokie miejsce w wyścigu. Będę mu z całego serca kibicować! - Powiedziała Ewa Błaszczyk.

Na fundację Ewy Błaszczyk Akogo? zostanie również przekazane 10 złotych z każdego wpisowego, zawodników startujących w Tour de Pologne Amatorów 2013.

Czytaj rónież - "Akcja Ewy Błaszczyk „AKogo?” - Ruszyła licytacja koszulki z numerem 1"

TdP Amatorów 2013

Tour de Pologne Amatorów, któremu towarzyszyła licytacja koszulki, odbędzie się 2 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej. Będzie to już czwarta edycja zawodów przeznaczonych dla miłośników kolarstwa szosowego. W tym roku 38-kilometorwa trasa będzie wyjątkowo trudna – oprócz licznych wzniesień uczestnicy będą mieli do pokonania słynny podjazd na Gliczarów, który nawet zawodowcom sprawia wiele trudności. Start i meta zawodów zaplanowane są przy BUKOVINA Terma Hotel Spa. Sponsorem głównym wyścigu jest bank BGŻ.

 

Rejestracji można dokonywać na stronie internetowej: www.tourdepologneamatorow.pl

***

Bank BGŻ – Kocham rower  

W Banku BGŻ sponsoring ma charakter zaangażowany. Traktowany jest jako wieloletnia inwestycja budująca trwałą przewagę konkurencyjną. Zakłada przy tym aktywne uczestnictwo klientów, pracowników
i partnerów Banku w akcjach sportowych. Sponsoring korporacyjny w Banku BGŻ jest spójny ze strategią biznesową, misją, wizją i wartościami Banku, i jest realizowany na wszystkich poziomach zaangażowania rowerowego.

Lang Team    
Firma Lang Team jest organizatorem kolarskich imprez sportowych, między innymi: narodowego Tour de Pologne UCI World Tour wyścigu zaliczanego do Kolarskiej Ligi Mistrzów, Tour de Pologne Amatorów, wyścigu Nutella Mini Tour de Pologne skierowany do dzieci i młodzieży oraz ogólnopolskiego cyklu maratonów Skandia Maraton Lang Team. Lang Team od 16 lat organizuje także elitarne zawody w kolarstwie górskim dla zawodników z licencjami – Grand Prix MTB. Imprezy organizowane przez Lang Team wyróżnia miła atmosfera i profesjonalna organizacja, co powoduje, że uczestnicy mogą poczuć się jak zawodowi kolarze podczas Tour de Pologne.

Fundacja Akogo?
Fundacja „Akogo?” Ewy Błaszczyk pomaga dzieciom po ciężkich urazach mózgu – dzieciom w śpiączce. Fundacja „AKOGO?”, założona w 2002 r. przez Ewę Błaszczyk i ks. Wojciecha Drozdowicza, prowadzi działalność społeczno-edukacyjną, zajmując się problematyką schorzeń dzieci po ciężkich urazach mózgu. Głównym celem naszych działań jest aktualnie uruchomienie kliniki-wzorca „Budzik”, przy  Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.