MEGAMOCNI

Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" obchodzi 10-lecie działalności

Dymna Fundacja jubileusz

Dodano 2013-08-20 07:20:40 | Autor: Emil Kowalski

Jedna z najbardziej aktywnych Fundacji w Polsce – Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko, w tym roku obchodzi 10-lecie istnienia. Z tej okazji jest kręcony krótki film podsumowujący 10 lata działalności fundacji.

Zdjęcia do tego filmu, były realizowane w przydomowym ogrodzie Anny Dymny w miniony piątek. Zostanie on zaprezentowany 26 września w Ośrodku Terapeutyczno-Rehabilitacyjnym dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Dolina Słońca”. W „Dolinie Słońca” w Radwanowicach będzie miało miejsce spotkanie Podopiecznych, Wolontariuszy, Przyjaciół i Darczyńców fundacji. Odbędzie się również premiera najnowszego spektaklu Teatru „Radwanek”.

zdj. Fundacja Mimo Wszystko

Na razie szczegóły realizowanych zdjęć do filmu, nie zostały ujawnione. Twórcy chcą aby to była pełna niespodzianka dla widowni. Realizacją filmu zajmuje się Fikfilm. Główną bohaterką i narratorką obrazu jest Anna Dymna. Towarzyszy jej Maja Jaworska, obecnie dyrektor Fundacji „Mimo Wszystko”, która we wrześniu 2003 r. na rzecz osób niepełnosprawnych intelektualnie działała jako wolontariuszka.

info. własne/mimowszystko.org