MEGAMOCNI

Gofry dla niepełnosprawnych

Cieszyn gofry Stowarzyszenie

Dodano 2013-06-04 12:17:56 | Autor: Jacek Gibel

Po raz kolejny w Cieszynie odbędzie się akcja "Gofry jak marzenie". Start imprezy zaplanowany jest na 7 czerwca, na godzinę 13:00.

To niecodzienna okazja, by nawet w chłodny dzień zatrzymać się, skosztować specjałów przygotowanych przez naszych podopiecznych, a przy okazji wesprzeć cieszyńskie koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w prowadzonej w tym dniu zbiórce publicznej. Środki finansowe uzyskane podczas imprezy zostaną w całości przeznaczone na budowę Centrum Kształcenia i Wymiany Doświadczeń „Ekozofia Niepełnosprawnych - mówi Rafał Guzowski, specjalista do spraw PR w Stowarzyszeniu.

Przed rokiem akcja promowała aktywność społeczną i zawodową osób z niepełnosprawnością intelektualną. Uczniowie Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego cyklicznie organizują tego rodzaju imprezy - poza goframi przygotowywali już między innymi placki ziemniaczane i racuchy. Jak co roku, zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na budowę Centrum Kształcenia i Wymiany Doświadczeń EKOZOFIA Niepełnosprawnych w Bażanowicach.

zdj. beskidzka24.pl

(inf. własna/beskidzka24.pl)