MEGAMOCNI

Grażyna Łobaszewska wystąpi podczas gali PSOUU w Gdańsku

gala Gdańsk koncert Łobaszewska muzyka PSOUU

Dodano 2013-09-22 16:22:01 | Autor: Emil Kowalski

27 września, wokalistka i kompozytorka Grażyna Łobaszewska wystąpi podczas koncertu uświetniającego 50-lecie działalności Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Impreza odbędzie się w Centrum św. Jana w Gdańsku.

2013 rok, jest rokiem jubileuszowym dla stowarzyszenia. Poprzez świętowanie swojego istnienia, członkowie instytucji chcą wyróżnić wszystkich tych, którzy przez wiele lat działają i działali na rzecz osób niepełnosprawnych. Dzięki takiej działalności, powstają nowe formy wsparcia dla niepełnosprawnych mieszkańców Gdańska.

W ramach obchodów 50-lecia Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, odbędzie się Gala, podczas której zostaną odznaczeni pracownicy stowarzyszenia, którzy wyróżniają się w działaniach wspierających podopiecznych instytucji.

Koncert Grażyny Łobaszewskiej wraz ze swoim zespołem, rozpocznie się o godzinie 19:00 w Centrum św. Jana w Gdańsku.

Celem Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym (PSOUU), jest działanie na rzecz wyrównywania szans osób z niepełnosprawnością intelektualną, tworzenia warunków przestrzegania wobec nich praw człowieka, prowadzenia ich ku aktywnemu uczestnictwu w życiu społecznym oraz wspieranie ich rodzin. 

info. własne/zdj. lobaszewska.pl