MEGAMOCNI

Gwiazdy dla autyzmu - "Pomaganie jest trendy"

autyzm gwiazdy trendy

Dodano 2013-01-31 13:59:33 | Autor: Emil Kowalski

Już w ten weekend! „Pomaganie jest trendy” – 2 lutego 2013 roku, rozpocznie się trzecia edycja akcji dobroczynnej w której, tym razem wezmą udział: Sara Chmiel (Łzy),  Agnieszka Włodarczyk z Mikołajem Krawczykiem, Krzysztof Ibisz , Krzysztof Antkowiak, Radek Liszewski (Weekend), Mateusz Szymkowiak, Gorzki, GrooveBusterz i wielu innych, także debiutantów estradowych.

Tegoroczne wydarzenie, zostanie poprowadzone pod hasłem „Brama do szczęścia”. Rozpoczną je “Dobroczynne Mistrzostwa Gwiazd w Bowlingu” w Kaliszu w klubie „Blue Bowling Club”.

W konkursie sportowym wezmą udział gwiazdy a zwycięzca przekaże swoją nagrodę w postaci czeku na rzecz wspieranej Fundacji „Nowa Nadzieja”. Fundacja zajmuje się wsparciem dzieci z autyzmem.

Kolejnego dnia tj. 3 lutego w hotelu „Kristoff”, będzie można usłyszeć piosenkę i tekst wspierający całe przedsięwzięcie. Utworzony zostanie teledysk i jego uczestnikami będą podopieczni fundacji.

Projekt "Pomaganie jest trendy" powstał w roku 2009 z inicjatywy Krzysztofa Gorzkiewicza, do tej pory w projekcie udział wzięli m.in.: Alicja Węgorzewska, Michał Wiśniewski, Aleksandra Szwed, Piotr Świerczewski, Radosław Majdan, Krzysztof Cugowski, Michał Milowicz, Artur Chamski, Katarzyna Senyk, Iga Wyrwał, Maciej Orłoś i wiele innych gwiazd polskich oraz gwiazdy zagraniczne , takie jak Mopreme Shakur (brat 2Pac’a), czy Truth Hurts.

inf. własna/gadulek.pl

zdj. Wikipedia