MEGAMOCNI

I Wybory Miss Polski na wózku - wybrano finalistki

bez_barier Fundacja konkurs

Dodano 2013-05-31 10:44:22 | Autor: Jacek Gibel

Tydzień temu zakończył się pierwszy etap I Wyborów Miss Polski na wózku. W głosowaniu internauci wybrali dziesiątkę finalistek.

Drugi etap - warsztaty w hotelu Akor w Bydgoszczy - odbędzie się w dniach 10-16 czerwca. Finalistki będą przygotowane do Gali przez kreatorów wizerunku, wizażystów, fryzjerów. Stylistka zajmie się doborem kreacji dla każdej z kandydatek. W trakcie warsztatu będą również robione zdjęcia do kalendarza Miss oraz powstanie reportaż z przebiegu Warsztatu. Kandydatki mogą uzyskać tytuł Miss Internautów, Miss Publiczności, Miss Foto, I i II Wice Miss oraz najważniejszy tytuł - Miss Polski.

Jak piszą organizatorzy konkursu, Fundacja Jedyna TakaKonkurs  jest Inicjatywą Społeczną, która ma wpłynąć na zmianę wizerunku niepełnosprawnych kobiet w naszym społeczeństwie. Chcemy pokazać piękne kobiety poruszające się na wózku jako kobiety aktywne, spełniające się w różnych rolach społecznych m.in. w roli matki. Kobiety pełne pasji, sił oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji własnych marzeń. Kobiety, dla których wózek nie przesądza o ich atrakcyjności. Każda z nas jest JEDYNA TAKA i nie chce być postrzegana przez pryzmat wózka inwalidzkiego.

Gala Finałowa I Wyborów Miss Polski na wózku odbędzie się 4 sierpnia w ciechocińskiej Muszli Koncertowej.

zdj. jedyna-taka.pl

(inf. własna/jedyna-taka.pl)