MEGAMOCNI

Kalisz dla niepełnosprawnych - wsparcie rozwoju zawodowego

Kalisz kursy praca Szkolenia

Dodano 2013-02-21 14:59:43 | Autor: Emil Kowalski

Do końca marca br. trwa rekrutacja do projektu „Empowerment – aktywizacja zawodowa kobiet i mężczyzn niepełnosprawnych w Kaliszu”. Mogą przystąpić bezrobotne osoby niepełnosprawne, zameldowane na terenie Kalisza.

Miasto Kalisz w ramach realizacji przedsięwzięcia zapewnia udział w zróżnicowanych formach wsparcia, takich jak : poradnictwo zawodowe, zarówno indywidualne jak i grupowe, warsztaty wyjazdowe pn. „Rozwijanie umiejętności i kompetencji społecznych niezbędnych na rynku pracy”, a także szkolenia zawodowe.

W tej edycji projektu, zostaną przeprowadzone dwa szkolenia: HANDEL – Obsługa programu magazynowego „Subiekt” wraz z obsługą wózka jezdniowego oraz KSIĘGOWOŚĆ I RACHUNKOWOŚĆ. Prowadzącymi będą wykwalifikowani wykładowcy – specjaliści. Formy te są bezpłatne. Po ukończeniu kursu, uczestnicy otrzymają stosowne dyplomy. Ponadto, będzie możliwe zatrudnienie uczestników z najlepszymi wynikami.

Na stronie www.kalisz.pl po kliknięciu w banner Szkolenia dla niepełnosprawnych, znajdą Państwo szczegółowe informacje na ten temat.