MEGAMOCNI

Kawiarenka obywatelska w Białymstoku

bez_barier białystok

Dodano 2014-05-29 09:53:56 | Autor: Jacek Gibel

Już dziś o 17:00 w Białymstoku odbędzie się kolejne spotkanie Kawiarenki Obywatelskiej. Tematem dzisiejszego spotkania będą osoby niepełnosprawne i warunki stwarzane im przez miasto.

Białostockie spotkanie odbędzie się w formie debaty oksfordzkiej nad tezą "Białystok to dobre miejsce do życia dla osób z niepełnosprawnością". Argumenty i kontrargumenty przedstawią Mówcy - przedstawiciele i przedstawicielki środowiska osób z niepełnosprawnością, reprezentanci władz samorządowych, eksperci, osoby działające na rzecz realizacji praw osób z niepełnosprawnością. Prawo do wyrażenia własnego zdania będzie też miał każdy z uczestników spotkania.

Kawiarenka odbędzie się 29 maja 2014 r. (czwartek) o godz. 17:00 w Kawiarnio-Księgarni "Spółdzielnia" w Białymstoku przy ul. Skłodowskiej 8/1.

Debatę poprowadzą Anna Drabarz i Rafał Gawkowski.

Kawiarenka organizowana jest w ramach projektu "Wspólnym głosem", realizowanego przez Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych w partnerstwie z Miastem Białystok oraz Federacją Organizacji Pozarządowych Miasta Białystok.

zdj. Facebook

(inf. własna/bialystok.pl)