MEGAMOCNI

Klub Kibiców Niepełnosprawnych organizuje kolejną wycieczkę dla dzieci

Dzieci kibice Wrocław wycieczki

Dodano 2013-10-01 08:57:50 | Autor: Emil Kowalski

Tym razem Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych (KKN), zaprasza dzieci na wycieczkę do Nowej Rudy - kopalni węgla kamiennego oraz do Mini Zoo i skansenu dawnego sprzętu gospodarstwa domowego w Wambierzycach. Wycieczka odbędzie się 5 października w sobotę.

Niestety ale wiadomość o tym wydarzeniu, to ostatnia tego typu w tym roku. Tak więc, mali podróżnicy będą musieli się uzbroić w cierpliwość i poczekać na przyszłoroczne okazje. Tymczasem Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych, prowadzi zapisy na zbliżający się wyjazd, które to przyjmuje Paweł Parus.

Zapisy drogą mailową: pparus@interia.pl lub telefonicznie: 603 765 771. Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Koniec zapisów w czwartek o 18.00. 

Kopalnię dzieci zwiedzać będą jak przystało na górników zaopatrzeni w kaski i lampy górnicze. W dyspozytorni wypróbują działalność urządzeń kierujących ruchem kopalni, w salach wystawowych obejrzą sprzęt górniczy i inne unikatowe eksponaty. Dodatkową atrakcją będzie przejażdżka kolejką górniczą podziemnymi tunelami.

Na obiad udadzą się do pobliskich Wambierzyc. Po ciepłym posiłku planowane jest odwiedzanie Gospodarstwa Agroturystycznego Skansen – Mini ZOO wraz z kilkudziesięcioma gatunkami różnych zwierząt.

Należy pamiętać o:

  1. Obowiązkowo należy podać rodzaj niepełnosprawności dziecka wraz z krótkim opisem;
  2. W zgłoszeniu proszę podać także: imię, nazwisko, adres, pesel oraz numer kontaktowy do opiekuna;
  3. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń;
  4. W pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę te dzieci, które nie były na poprzednich wycieczkach;
  5. Na wyjazd jedzie wyłącznie dziecko. Rodzice, opiekunowie mają wtedy czas dla siebie.
  6. Zapewniamy ciepły posiłek.

Wyjazd 5 października 2013 roku (sobota) ok. godziny 9:00. Miejsce zbiórki zostanie podane na stronie - KKN. Powrót na miejsce zbiórki planowany jest ok. godz. 18.00.

Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie animatorki czasu wolnego.

Koszty całego wyjazdu, bilet wstępu i obiadu pokryte będą ze środków projektu „Ponad barierami” finansowanego przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

KKN