MEGAMOCNI

Kolejna dawka teatru osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu

bez_barier Katowice Poznań teatr Warszawa

Dodano 2013-11-21 07:50:20 | Autor: Emil Kowalski

Niedawno miał miejsce Warszawski Tydzień Kultury Bez Barier i już teraz pojawiły się kolejne propozycje teatralne dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu. Tym razem w Katowicach, Warszawie i Poznaniu.

Fundacja Kultury Bez Barier i Partnerzy zapraszają na spektakle z audiodeskrypcją, napisami lub tłumaczeniem migowym. To bardzo popularne spektakle z bieżącej oferty teatralnej, dostosowane dla widzów z niepełnosprawnością wzroku i słuchu.

Za nami już kilka dostępnych wydarzeń w teatrze, m.in. "Wichrowe wzgórza" w Teatrze Studio, "Absolwent" w Teatrze Dramatycznym. Wiele spektakli jeszcze przed nami.

22.11. odbędzie się spektakl "Kontrakt" dramat Sławomira Mrożka w Teatrze Śląskim w Katowicach z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących.
27.11. zapraszamy po raz pierwszy do Teatru ROMA na spektakl "Tuwim dla dorosłych" z audiodeskrypcją
07.12. zapraszamy na spektakl "Romantycy" do Teatru Dramatycznego w Warszawie, przedstawienie z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących
08.12. spotkamy się w Poznaniu w Teatrze Animacji na spektaklu dla dzieci "Och, Emil" z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy
12.12. także w Poznaniu zapraszamy do Teatru Nowego na sztukę "Poper. Komedia z piosenkami" z audiodeskrypcją i napisami.

Ilość miejsc ograniczona. Konieczna jest rezerwacja. Bilety po specjalnej, niższej cenie można rezerwować u Ani Żórawskiej: tel.: 22 100 36 94, e-mail: ania@kulturabezbarier.org.

Projekt Teatr "Poza Ciszą i Ciemnością" Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" i Fundacji Kultury bez Barier jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Partnerzy i Patroni: Polski Związek Niewidomych, Polski Związek Głuchych, Towarzystwo Pomocy
Głuchoniewidomym, Polska Fundacja Osób Słabosłyszących, Fundacja ECHO, Portal ONSI, Magazyn „Pochodnia”.