MEGAMOCNI

KSON, otworzył punkt informacji w Oliwie

Gdańsk KSON Oliwa pomoc

Dodano 2013-07-29 09:10:19 | Autor: Emil Kowalski

Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, otworzył swoje Biuro Regionalne w budynku Spółdzielni Niewidomych „Sinol” w Gdańsku Oliwie, przy ul. Bażyńskiego 32. Dzięki temu, niepełnosprawni będą mogli skorzystać m.in. ze wsparcia i porady prawnika i psychologa.

W budynku mieszczą się jeszcze: Wojewódzka Jednostka Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym i Warsztat Terapii Zajęciowej przy Towarzystwie Pomocy Głuchoniewidomym. Bardzo wiele osób ucieszyło się na wieść o powstaniu Punktu Informacji i Wsparcia Osób Niepełnosprawnych KSON w naszej siedzibie. Jeśli będzie potrzeba wielu potrzebujących na pewno znajdzie tam profesjonalne wsparcie! 

Wszystkie sprawy związane z prawem, będzie rozwiązywał radca Mateusz Turski. Jego nazwisko jest już popularne w całej Polsce, co wynika z mapy telefonicznej połączeń z naszą infolinią 799 121 916. Czekamy na zgłoszenia od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 – 18.00.  Równie znana i mająca coraz więcej pracy jest psycholożka KSON Joanna Ostaniewicz. Udziela ona porad na najwyższym poziomie, uczciwie i z dużym poczuciem odpowiedzialności. Prosimy o zgłaszanie się o bezpłatną pomoc doradcy, prawnika czy psychologa bezpośrednio w Biurze Punktu w Gdańsku przy ul. Bażyńskiego 32 (pok.235 p.II), pod numer telefon 799 121 916, e-mail infogdansk@kson.pl. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne, rodziny i organizacje działające na rzecz osób niepełnosprawnych! Ciepłym słowem się dzielimy, dobrze poradzimy

info. własne/Agata Kirol, kierownik Biura Regionalnego KSON w Gdańsku