MEGAMOCNI

Laureaci konkursu "Impresje artystyczne 2013" w Ciechocinku

Ciechocinek impresje konkursy laureaci

Dodano 2013-08-13 10:44:19 | Autor: Emil Kowalski

"Impresje artystyczne" w Ciechocinku już się zakończły. Zwycięzcy konkursu, zostali uhonorowani. Festiwal Impresje Artystyczne 2013 miał miejsce w dniach od 18 Lipca do 5 Sierpnia. 

Oto relacja z festiwalu, npisana przez Panią Martę na stronie Impresje artystyczne:

Gdy przyjechaliśmy do Ciechocinka naszych radości nie było końca, śmieszną sytuacją z jaką mieliśmy do czynienia to wiadomość że "nowi" uczestnicy już przyjechali do Ciechocinka 17 i tego też właśnie dnia mieliśmy się wszyscy zjechać , i Fundacja była zdziwiona żę wszyscy się nie pojawili.

Wszyscy czekaliśmy cały rok na to spotkanie i się doczekaliśmy! Na tegoroczne Impresji Artystyczne przyjechało bardzo dużo nowych uczestników,strasznie nas to cieszy że z roku na rok jest nas coraz więcej!
Warsztaty Artystyczne w tym roku prowadzili Pani Katarzyna Piasecka , Agnieszka Olszewska Adam Rymarz Paweł Staszczyszyn oraz nowy instruktor Pani Henryka Chylińska. W tym roku akompaniował nam Zespół pod dyrekcją Pana Artura Grudzińskiego.

Przez najbliższe dnia czekała nas jak dobrze wszyscy pamiętacie praca przez duże P czyli warsztaty oraz próby z wyżej wymienionym zespołem .

foto. impresjeartystyczne.cba.pl

W Czasie wolnym prócz odpoczynku były spotkania integracyjne organizowane przez nas samych śpiewanie do późnych godzin to coś co krzepiło na ten czas nasze serca i przepełniały nasze dusze!

Koncerty to było coś w moim mniemaniu magicznego !!. Same koncerty miały miejsce w Ciechocinku jak co roku w Muszli Koncertowej oraz w Toruniu.

Koncerty Konkursowe 1-3 w Ciechocinku - nasz festiwal zgromadził na ten dni szeroką publiczność która jak co roku ciepło nas wszystkich przyjęła za co bardzo dziś dziękujemy!

4 miał miejsce koncert galowy , natomiast 5 Sierpnia koncert galowy w Toruniu!

Dziś już każde z nas przebywa we własnych domach dziś już w Ciechocinku ucichły dzwięki nut muzyki i wesołych chichotów . Wszystkim tym którzy przyczynili się do tego byśmy mogli się tu znaleźć dziękujemy!
Są to Fundacja Pro Omnibus dzięki wam możemy się rozwijać.
Dziękujemy również Zespołowi jesteście cudowni no i instruktorom!

Laureaci

XVII Festiwalu Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej w Ciechocinku

Impresje Artystyczne - Ciechocinek 2013

 

GRAND PRIX

Natalia Smogulecka

 

1 miejsce do 23

 

AGATA ZAKRZEWSKA

KAMIL CZESZEL

 

1 miejsce do 16

ALEKSANDRA LISKE

 

2 miejsce do 23

MICHAŁ WIŚNIEWSKI

 

2 miejsce do 16

LAURA DZIĄBA

 

Gratulujemy!

Wokalistom towarzyszył zespół muzyczny

pod kierownictwem Artura Grudzińskiego

 

INSTRUKTORZY

 

Katarzyna Puma Piasecka

Agnieszka Olszewska

Henryka Chylińska

Adam Rymarz

Paweł Staszczyszyn

Przeczytaj o  Impresjach też tutaj