MEGAMOCNI

Malując łączą się ze światem

malarstwo obrazy twórczość

Dodano 2013-01-23 11:47:52 | Autor: Emil Kowalski

Wybrane dzieła artystów zrzeszonych w Stowarzyszeniu „NASZA GALERIA” - ogólnopolskiej galerii twórców niepełnosprawnych z siedzibą w Łodzi, przedstawi na wystawie Galeria ratuszowa w Miasteczku Galicyjskim. Wydarzenie planowane jest na 25 stycznia o godz. 17.

Wernisaż wystawy „W pełni zaradni” jest ekspozycją, która pokaże nam uroki sztuki jaką tworzą osoby często wcześniej będące pełnosprawnymi. Zły los jaki ich spotkał, nie opanował ich zapału do tworzenia. Sztuka jest uniwersalna i nie powoduje powstawania barier pomiędzy tymi, którzy są w pełni zdrowi a osobami chorymi i niepełnosprawnymi.

Wystawy i ekspozycje „NASZEJ GALERII” obejmują zasięgiem zarówno Polskę jak również inne kraje. Plenery malarskie były prezentowane w licznych mediach tj. telewizja, wydawnictwa itp. Działalność, powoduje, że artyści odczuwają pozytywny i terapeutyczny skutek swoich pasji. Dlatego aktywnie rozwijają projekt.
Prace są wykonywane różnymi technikami i ukazują poszczególne emocje. Artyści odważnie w ten sposób utożsamiają swoje wizje ze światem i odbiorcami.

inf. własna/sadeczanin.info

zdj. sxc.hu