MEGAMOCNI

McCartney do niewidomych i niedowidzących - "Przyjdźcie na mój koncert"

koncert McCartney muzyka

Dodano 2013-06-22 00:08:51 | Autor: Emil Kowalski

Stadion Narodowy w niedzielę 22 czerwca – komplet widzów, wrzawa i owacje na stojąco. W roli głównej legenda muzyki, chyba dla wszystkich, nie tylko dla rock-owców i rock’n’roll–owców. Eks-Beatles, znów zauroczy tysiące fanów i fanek, przypominając nieumierające hity sprzed lat i wykonując swoje, które Paul McCartney śpiewa solowo.

Historii zespołu The Beatles i samej postaci Paula McCartney’a, nie trzeba nikomu zbytnio przedstawiać. Kolejne pokolenia, słuchają tych kultowych utworów muzycznych, którymi został podbity świat i nie tylko w latach 60 – tych oraz 70 – tych. Nie wspominając o tym, że na ich twórczości, opierają swoją naukę, instruktorzy muzyki a także swoje przeboje, inspirują znane obecnie gwiazdy sceny muzycznej różnych rodzajów muzyki, nie tylko rozrywkowej.

Sir. Paul McCartney, to postać kultowa i jedna z najważniejszych na ogólnoświatowej scenie artystycznej. O jego względy, zabiega wielu. Spotkanie z nim to marzenie fanów, które trudno spełnić.

Jednak takie przeżycie czeka na polskich niewidomych i niedowidzących. Wokalista, sympatyzuje z każdym i na swoje koncerty zaprasza osoby niepełnosprawne. 22 czerwca, grupa niewidomych i niedowidzących, pod specjalną opieką, obejrzy Paula. Na Stadionie Narodowym powstanie specjalna strefa dla nich. A wyboru osób, dokonał Polski Związek Niewidomych. Właśnie do tej organizacji, Paul McCartney, zwrócił się bezpośrednio w tej sprawie.

Zaproszenie dla polskich fanów:

Działacze Związku nie kryją radości i w zamian z to zaszczytne wyróżnienie, wystosowali oni specjalny list z podziękowaniami dla McCartneya. Oprócz wersji tradycyjnej, został również napisany alfabetem Braille'a.

Tak więc, przed nami wielka impreza. Przypominamy 22 czerwca Stadion Narodowy w Warszawie, godzina:

18:00 - otwarcie bram

19:30 - 20:30 - DJ

20:30 - opening video

21:00 - ?? - Paul McCartney, bo nigdy nie wiadomo jak długo dla nas zagra…

Info. własne

zdj. Wikipedia