MEGAMOCNI

Miss Polski na wózku 2014 - rekrutacja już się zaczęła

miss wybory

Dodano 2014-04-08 07:55:46 | Autor: Jacek Gibel

Fundacja "Jedyna Taka" ogłosiła rozpoczęcie rekrutacji kandydatek do Wyborów Miss Polski na wózku 2014. To już druga odsłona tej imprezy - pierwszą zwyciężczynią została Olga Fijałkowska.

Jesteś dziewczyną, masz co najmniej 16 lat i poruszasz się za pomocą wózka inwalidzkiego zgłoś się już dziś do wyjątkowego konkursu piękności i zostań Miss Polski na wózku 2014! - zachęcają organizatorzy konkursu. Wybory Miss Polski na wózku mają za zadanie zmianę wizerunku kobiet z niepełnosprawnością - pokazać, że one również potrafią być atrakcyjne i osiągać sukcesy zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Podobnie jak przed rokiem, uczestniczki zakwalifikowane do Finałowej Dziesiątki będą miały okazję wziąć udział w warsztatach, gdzie zostaną oddane pod opiekę specjalistów m.in. z dziedziny fotografii, wizażu, fryzjerstwa czy coachingu. Rok temu dziewczyny zaprezentowały się również na stworzonym przy okazji warsztatów kalendarzu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić dokumenty rekrutacyjne oraz wysłać je - razem z dwoma zdjęciami: portretowym i zdjęciem całej sylwetki na wózku - na adres mailowy rekrutacja@jedyna-taka.pl. Rekrutacja potrwa do 30 kwietnia.

 

Konkurs, tak jak w poprzedniej edycji, ma charakter dwuetapowy:
I etap - spośród nadesłanych zgłoszeń społeczeństwo wybierze Finałową Dziesiątkę. Głosowanie odbędzie się na stronie www.jedyna-taka.pl i będzie realizowane za pomocą SMSów, kobiety z największą ilością głosów zostaną zaproszone na Warsztaty Finalistek.
II etap - Jury spośród Finałowej Dziesiątki, podczas uroczystej Gali Finałowej wybierze Miss Polski na wózku 2014, I i II Wicemiss Polski na wózku.
Dodatkowo przyznane zostaną tytuły:
Miss Popularności - finalistka z największą ilością głosów SMS
Miss Foto - wybrana przez fotografów posiadających akredytację podczas Gali Finałowej
Miss Publiczności - wybrana w trakcie Gali Finałowej przez Publiczność poprzez oddanie głosów na kuponach do głosowania

zdj. jedyna-taka.pl

(inf. własna/jedyna-taka.pl)