MEGAMOCNI

Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce niepełnosprawnych umysłowo - kolejne medale Polaków

lekkoatletyka mistrzostwa Praga

Dodano 2013-06-14 09:54:47 | Autor: Jacek Gibel

Polscy sportowcy niepełnosprawni nie zwalniają tempa. Trzeci dzień Mistrzostw Świata w Pradze przyniósł nam kolejne medale.

Drugie złoto zdobyła Barbara Niewiedział, która po zwycięstwie na 1500 m triumfowała wczoraj na dwukrotnie dłuższym dystansie. Półtora kilometra okazało się szczęśliwe również dla panów - nasi reprezentanci zajęli dwa najwyższe stopnie podium. Złoty medal przypadł w udziale Danielowi Pekowi, a srebrny - Rafał Korcz. Ostatni krążek zdobyła Sabina Stenka, plasując się na drugim miejscu w biegu na 400 m.

Dziś przedostatni dzień mistrzostw. O kolejne medale będą walczyć m.in. wspomniani już Stenka i Pek, a także dwukrotna mistrzyni świata z Pragi, Karolina Kucharczyk.