MEGAMOCNI

Mistrzostwa Świata w Parakolarstwie Torowym - Aguascalientes 2014 - srebro na pocieszenie

Aguascalientes kolarstwo mistrzostwa parakolarstwo

Dodano 2014-04-14 09:27:08 | Autor: Jacek Gibel

Zakończyły się Mistrzostwa Świata w Parakolarstwie Torowym rozgrywane w meksykańskim Aguascalientes. Polacy przywieźli stamtąd bardzo skromny dorobek, bo w postaci zaledwie jednego krążka.

Jedyny medal dla naszej reprezentacji zdobyła Anna Harkowska w wyścigu na dochodzenie na dystansie 3000 metrów. Zwyciężyła Brytyjka Sarah Storey, która z Meksyku wyjechała z dwoma złotymi i jednym brązowym krążkiem.

Harkowska była też siódma w "czasówce" na 500 metrów. W wyścigu scratch nie wystartowała.

W klasie B mężczyzn Marcin Polak (pilot - Michał Ładosz) zajął dziesiąte miejsce w sprincie, siódme w "czasówce" na 1000 metrów i siódme w wyścigu na dochodzenie na 4000 metrów.