MEGAMOCNI

Mistrzostwa Świata w Siatkówce na Siedząco - Polska - Rosja 0:3

Elbląg2014 mistrzostwa siatkówka

Dodano 2014-06-18 10:05:18 | Autor: Jacek Gibel

Polska kobieca reprezentacja dalej jest bez zwycięstwa, a nawet bez wygranego seta podczas Mistrzostw Świata w Siatkówce na Siedząco. Dziś Polki poniosły czwartą porażkę - tym razem z Rosją.

Drużyna naszego wschodniego sąsiada nie dała większych szans reprezentacji prowadzonej przez trenera Romana Piętę. Polki uległy Rosji w trzech szybkich setach: 13-25, 15-25, 13-25. Jutro czeka je mecz z Wielką Brytanią, która podobnie jak nasza ekipa, nie odniosła jeszcze zwycięstwa w Elblągu.

O 15:15 męska reprezentacja zmierzy się z Brazylią. Stawką tego meczu jest awans do ćwierćfinału imprezy. Zwycięzca tego spotkania zagra w najlepszej ósemce z ekipą Rosji.

Wszelkie informacje na temat mistrzostw można znaleźć na naszej stronie pod tagiem "Elbląg2014".