MEGAMOCNI

MŚ w Pływaniu - Montreal 2013 - Karolina Hamer 8 w finale

Hamer mistrzostwa Montreal pływanie

Dodano 2013-08-13 21:11:02 | Autor: Emil Kowalski

Polska, utytułowana pływaczka Karolina Hamer, uplasowała się na 8 miejscu Mistrzostw Świata w Montrealu. Finał rozpoczął się po godz. 17:05 czasu kanadyjskiego czyli po 23 czasu polskiego.

Niestety ale Karolina Hamer nie uraczy nas medalem mistrzostw. Z czasem 1:06.06, zajęła ostatnie 8 miejsce w wyścigu finałowym. Złoty medal zdobyła Holenderka Teunissen Lisette (27 letnia, utytuowana rekordzistka świata), która to dystans 50 metrów stylem grzebietowym kobiet S4, pokonała w czasie 51.43s. To jej drugi medal zdobyty podczas tych zawodów. Wcześniej zajęła 3 miejsce w konkurencji obiet 50m stylem dowolnym S4.

Karolina Hamer, wystąpi jeszcze w wyścigu na 150 metrów stylem zmiennym S4.

8          HAMER Karolina  (Polska) - 1:06.06

jeszcze dzisiaj czeka nas rywalizacja w finałach 400 m stylem dowolnym kobiet S10 z Oliwią Jabłońską, któa popłynie około 24:00 naszego czasu oraz 200m stylem zmiennym kobiet SM9 z udziałem Pauliny Woźniak, finał tego wyścigu około 01:15 czasu polskiego,