MEGAMOCNI

Najlepsi polscy tenisiści stołowi na wózkach zagrają w Tarnobrzegu

Dodano 2013-08-20 10:13:07 | Autor: Emil Kowalski

Już w przyszłą sobotę 24 sierpnia, odbędzie się VII Turniej Tenisa Stołowego Najlepszych w Polsce Zawodników na Wózkach TOP 10 - TETRA TOP – TOP KOBIET Tarnobrzeg 2013.

Na turniej zaprasza Prezes klubu IKS Jezioro Tarnobrzeg. Patronat nad zawodami objęła Firma Aga-Sport ul. Wiejska 50b, 44-100 Gliwice rozprowadzająca sprzęt sportowy do tenisa stołowego.

Organizatorem IKS Jezioro Tarnobrzeg (Prezes Rajmund Zięba), ul. Targowa 4, kom. 515098064,

e-mail: kontakt@ikstarnobrzeg.pl na zlecenie Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start” w Warszawie.

Współorganizatorem Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu.

- zawody są dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Marszałkowskiego Woj. Podkarpackiego, Urzędu Miasta Tarnobrzeg oraz sponsorów.

Patronat Honorowy nad turniejem objął Prezydent Tarnobrzega Pan Norbert Mastalerz oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

W dniu 24 sierpnia o godzinie 11.30 odbędzie się uroczyste otwarcie i prezentacja zawodników uczestniczących w zawodach.

Zawody poprowadzi, jako sędzia główny Pan Henryk Oleksiuk (sędzia państwowy), pomagał mu będzie sędzia Pan Janusz Malarz oraz sędziowie przy stołach Krzysztof Kowalski, Sławomir Skrzęta, Jacek Lachor, Wiesław Byczek, Piotr Mikera, Monika Kiełt.

Opieka medyczna Joanna Sroczyńska

Nagłośnienie Ryszard Patrzyk

Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami międzynarodowymi ITTF Para Table Tennis oraz z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego z uwzględnieniem specyfiki sportu niepełnosprawnych.

Mecze rozgrywane będą na 6 stołach SPONETA S7-13 z atestem ITTF, piłeczkami (białymi) Andro.

Zakwaterowanie zawodników, trenerów, sędziów w Hotelu Karolina i w Hotelu Kameleon w Tarnobrzegu oraz w Hotelu Basztowy w Sandomierzu.

Catering - obiady na hali sportowej zapewnia Spółdzielnia Socjalna KONAR z Tarnobrzega

Sponsorzy

Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Tarnobrzega Norbert Mastalerz, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w Warszawie Oddział w Tarnobrzegu - Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Zakłady Chemiczne Siarkopol w Tarnobrzegu, PW Karabela Sp. z o.o. w Tarnobrzegu, Medorto - sklep medyczno – rehabilitacyjny z Tarnobrzega, Spółdzielnia Socjalna Konar z Tarnobrzega, Euro-Szkoła Bis Jacek Sadrakuła i Synowie, Golden Global Grupa-Centrum Reklamy, Bank Spółdzielczy w Tarnobrzegu, ZSP nr 1 w Tarnobrzegu, Kancelaria Prawna AnLex Andrzej Gryczka, Hotel Karolina w Tarnobrzegu, Hotel Kameleon w Tarnobrzegu, Hotel Basztowy w Sandomierzu, Aga Sport z Gliwic

Patronat Medialny: MTV Tarnobrzeg, Radio Leliwa, Echo Dnia, TVL Telewizja Lokalna, Tygodnik Nadwiślański, NadWisłą24.pl, www.pingpong.com.pl, www.tarnobrzeg.info, 

Program Zawodów

Piątek - 23 sierpnia

- do godz. 18.00 - przyjazd zawodników, trenerów, sędziów i innych osób do miejsca zakwaterowania (hotele przystosowane do potrzeb osób na wózkach), Hotelu Karolina i Hotelu Kameleon w Tarnobrzegu oraz Hotelu Basztowy w Sandomierzu (śniadanie, kolacja w hotelach)

Sobota – 24 sierpnia

- godz. 10.00 - I cześć gier

- godz. 11.30 - uroczyste otwarcie, prezentacja drużyn uczestniczących w  turnieju,

- godz. 12.00 – II cześć gier

- godz. 13.30 - obiad na hali sportowej (przerwa)

- godz. 14.30 – III cześć gier

Niedziela - 25 sierpnia

- godz. 10.00 – I cześć gier

- godz. 13.30 – obiad na hali sportowej (przerwa)

- godz. 14.30 – II cześć gier

- godz. 16.00 - zakończenie turnieju i uroczyste uhonorowanie zwycięzców

Zobacz wyniki - TUTAJ

ikstarnobrzeg.pl