MEGAMOCNI

Niepełnosprawni kibice Śląska Wrocław organizują wycieczkę dla dzieci

Dzieci kibice Śląsk Wrocław

Dodano 2013-09-24 13:18:19 | Autor: Emil Kowalski

Klub Kibiców Niepełnosprawnych (WKS Śląsk Wrocław), zorganizuje wyjazd dla niepełnosprawnych dzieci do Zamku Grodno w Zagórzu Śląskim. Wycieczka już w najbliższą niedzielę 29 września.

Dzieci będą miały okazję wysłuchać historię tego zamku ale zanim to nastąpi, odbędą krótką wspinaczkę do niego. Zobaczą komnaty zamkowe i wejdą na wieżę z widokiem na Jezioro Bystrzyckie i góry. Podczas trasy turystycznej, dzieci będą miały okazję wejść na kamienną zaporę  wspomnianym jeziorze. Potem czekać na nich będą… osiołki z którymi się zaprzyjaźnią.

Wyjazd jest planowany 29 września 2013 roku (niedziela) ok. godziny 9:30. Powrót na miejsce zbiórki planujemy w godz. 17.30-18.00.

Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie animatorki czasu wolnego.

Chętne dzieci, należy zgłaszać wraz z opisem rodzaju niepełnosprawności. W zgłoszeniu proszę podać także: imię, nazwisko, adres, pesel oraz numer kontaktowy do opiekuna.

W pierwszej kolejności będą brane pod uwagę te dzieci, które nie były na poprzednich wycieczkach jakie organizowało Koło. Na wyjazd jedzie wyłącznie dziecko. Zapewniony jest ciepły posiłek.

Koszty całego wyjazdu, bilet wstępu i obiadu pokryte będą ze środków projektu „Ponad barierami” finansowanego przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Dokładne informacje na ten temat, można uzyskać pod adresem: KKN Wrocław