MEGAMOCNI

Niepełnosprawni wystąpią na pokazie mody

Kraków moda pokazy uroda

Dodano 2013-11-20 10:31:41 | Autor: Emil Kowalski

Zbliża się grudzień i to miesiąc wielu znaczących wydarzeń oraz jest ostatnim w tym roku. 8 grudnia będzie dniem pełnym mody i stylu. W Krakowie odbędzie się pokaz, podczas którego zaprezentowane zostaną kreacje największych polskich projektantów „Moda bez ograniczeń”.

Wydarzenie będzie miało miejsce w krakowskim Hotelu Sheraton a jego organizatorem jest Fundacja Hipoterapia Na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych.

Zanim jednak impreza się wydarzy, odbędą się warsztaty stylizacji i kreowania wizerunku, w których weźmie udział niepełnosprawna młodzież.

W pokazie mody, 8 grudnia modelami będą osoby niepełnosprawne. Na wybiegu, pojawią się oni w zaprojektowanych przez siebie na warsztatach zajęciowych, T-Shirt’ach oraz zaprezentują kolekcje znanych projektantów.

Zaplanowano również koncert Grzegorza Turnaua, który zakończy imprezę. Tuż przed koncertem odbędzie się aukcja charytatywna z któej dochód będzie przeznaczony na przeznaczony będzie na terapię dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Ponadto będzie wystawa obrazów znanej artystki Maggie Piu.

Wydarzenie ma zapoczątkować roczny program coachingowy, który ma na celu budowanie poczucia wartości osób niepełnosprawnych. Poprowadzi je Oliwer Janik.

Info. własne/www.modabezograniczen.pl