MEGAMOCNI

Odziały PFRON

fundusz oddziały PFRON rehabilitacja

Dodano 2012-12-28 11:08:43 | Autor: Emil Kowalski

Poniżej przedstawiamy odziały tereanowe Panstwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON). 

 

Lp.

Miasto

Oddział

Kod

Ulica

Telefon

1.

Białystok
bialystok@pfron.org.pl

PODLASKI

15-435

ul. Fabryczna 2

(0-85) 654 57 65 ,
         675 01 07 fax.

2.

Gdańsk
gdansk@pfron.org.pl

POMORSKI

80-309

ul. Bażyńskiego 32

(0-58) 554-85-16 ,
         552-28-06 fax.

3.

Katowice
katowice@pfron.org.pl

ŚLĄSKI

40-950

Pl. Grunwaldzki 8/10/8

(0-32) 786 96 02 do 04
         786 96 02 fax.

4.

Kielce
kielce@pfron.org.pl

ŚWIĘTOKRZYSKI

25-955

Al. IX Wieków Kielc 3

(0-41) 342 19 69,
         342 19 68 fax.

5.

Kraków
krakow@pfron.org.pl

MAŁOPOLSKI

31-420

ul. 29 Listopada 130

(0-12) 415-86-35 ,

         415-91-19,
         415-86-85 fax.

6.

Lublin
lublin@pfron.org.pl

LUBELSKI

20-422

Wł. Kunickiego 59

(0-81) 744 16 47,
  fax. 744-16-47  wew. 20

7.

Łódź
lodz@pfron.org.pl

ŁÓDZKI

90-353

ul. Kilińskiego 169

(0-42) 672 45 32,

         672 45 31
         674 58 22 fax.

8.

Olsztyn
olsztyn@pfron.org.pl

WARMIŃSKO
-MAZURSKI

10-508

Mickiewicza 21/23

(0-89) 534-91-51 ,
         527-76-39 fax.

9.

Opole
opole@pfron.org.pl

OPOLSKI

45-011

ul. Koraszewskiego 8-16

(0-77) 423 29 90,
         453 95 91 fax.

10.

Poznań
poznan@pfron.org.pl

WIELKOPOLSKI

60-573

ul. Lindego 4

(0-61) 843 55 16 do 18,

         843-04-31
         847-64-39 fax.

11.

Rzeszów
rzeszow@pfron.org.pl

PODKARPACKI

35-310

ul. Rejtana 10

(0-17) 852 89 11 ,
         853 26 12 fax.

12.

Szczecin
szczecin@pfron.org.pl

ZACHODNIO
-POMORSKI

70-110

ul. Powstańców Wlkp. 33

(0-91) 482 09 20 ,
         482-79-36 fax.

13.

Toruń
torun@pfron.org.pl

KUJAWSKO
-POMORSKI

87-100

ul. Szosa Chełmińska 28

(0-56) 654-66-92 ,
         655-60-02 w. 31 fax.

14.

Warszawa
warszawa@pfron.org.pl

MAZOWIECKI

02-021

ul. Grójecka 19/25

(0-22) 822 32 75,

         822 32 78,
         822 32 77 fax.

15.

Wrocław
wroclaw@pfron.org.pl

DOLNOŚLĄSKI

50-053

ul. Szewska 6/7

(0-71) 346-74- 40 ,
         342-12-60 fax.

16.

Zielona Góra
zielonagora@pfron.org.pl

LUBUSKI

65-775

ul. Dąbrowskiego 25A

(0-68) 320-55- 80;

         324-33-38,
         324-33-36 fax.