MEGAMOCNI

Pełnosprawni i niepełnosprawni razem "Zdobywamy Górę Kamieńsk"

FAR integracja pomoc rodzina

Dodano 2013-08-21 11:20:46 | Autor: Emil Kowalski

Wspólnie z osobami pełnosprawnymi na Górze Kamieńsk (Bełchatów) Akademia Pana Grześka wraz z Fundacją Aktywnej Rehabilitacji zorganizują imprezę mającą na rozbudzenie i zasygnalizowanie problemu osób z niepełnosprawnością i ich rodzin.

Wydarzenie pt. "Zdobywamy Górę Kamieńsk" odbędzie się dniu 25.08.2013r. W szczególności są zaproszone osoby z niepełnosprawnością oraz ich rodziny, którzy pragną udowodnić, że wszystko jest możliwe.

Mamy świadomość, iż nie rozwiążemy wszystkich problemów tej grupy społecznej. Ale organizując tę akcje wspólnie z osobami pełnosprawnymi chcemy pokazać, że w tej walce nie ma przegranych i że każdy, kto podejmuje próbę – wygrywa. Na to, co zdarzyło się w przeszłości nie mamy wpływu. Tym przedsięwzięciem pragniemy udowodnić – tym wczoraj dotkniętym przez los – że dzisiaj zależy tylko od nich i jest miarą jutrzejszego zadowolenia, dumy, satysfakcji, spełnienia oraz, że nie zostali sami w swoim świecie. Akademia Pana Grześka oraz Fundacja Aktywnej Rehabilitacji zapraszają do współpracy wszystkich tych, którzy tak jak my chcą zrobić coś z ludźmi dla ludzi. W szczególności zapraszamy osoby niepełnosprawne, ich rodziny oraz osoby pełnosprawne do akcji, która pokaże, że chcieć znaczy móc i że nie ma rzeczy niemożliwych. RAZEM ZDOBĘDZIEMY SZCZYT!!!Wspólnymi siłami! My dla Was! Wy dla Nas! Razem jesteśmy w stanie zrobić rzeczy niewyobrażalne. Cel osiągnięty wspólnie połączy nas w jedną wielką rodzinę i wzmocni relacje zgodnie ze słowami Jana Pawła II:

''Nie ulegajcie słabościom!(...)

Jeśli widzisz, że brat Twój upada

podźwignij go, a nie pozostaw w zagrożeniu."

far.org.pl