MEGAMOCNI

"Płuca dla Justyny" - uzbierano całą kwotę ale to nie koniec akcji!

charytatywnie Justyna płuca przeszczepy

Dodano 2013-06-27 09:53:30 | Autor: Emil Kowalski

Tak więc, jak wszyscy chcieliśmy – akcja „Płuca dla Justyny”, odnosi sukces!! Uzbierano wymaganą kwotę 600 tys. zł, która jest potrzebna na operację rodzinnego przeszczepu płuc dla Justyny Piotrowskiej. Darczyńcy byli bardziej hojni – kwota na dzień 26 czerwca, wyniosła 765 000 zł!!

To szlachetny cel i szlachetna akcja charytatywna. W artykule „Walczymy o życie Justyny - zostało niewiele czasu!”, przedstawiliśmy Państwu krótką historię Justyny oraz przybliżyliśmy problem zdrowotny.

Daliśmy radę, zbierając 765 000 zł, za co wszystkim z całego serca dziękujemy! „ – piszą na Facebook’u organizatorzy tej akcji. „Nie byłoby tego, gdyby nie WY i tysiące wpłat, których dokonaliście. „ – dodano na profilu https://www.facebook.com/PlucaDlaJustyny .

1 lipca, Justyna wraz ze swoją siostrą i matką, pojadą na operację do Wiednia. Tym samym, zbliża się moment głównego celu jakim jest sam przeszczep i potem powrót do zdrowia Justyny.

Środki cały czas wpływają, a nasza akcja trwa nadal. Pomimo zebranej kwoty Justynę czeka długa rehabilitacja i czasowe przeniesienie się do Wiednia. Kwota jaką zbierzemy pozwoli Justynie zapewnić powrót do zdrowia .” – informują organizatorzy akcji.

Pomimo, iż wymagana kwota jest już uzbierana, akcja „Płuca dla Justyny”, trwa nadal. Dalsze pieniądze będą zbierane na aukcjach Allegro, które są zaplanowane na najbliższe i te dalsze dni.

Kwestujemy, śpiewamy, tańczymy zumbę, kupujemy poduchy, robimy zdjęcia, wpłacamy pieniądze zamiast kwiatów, spotykamy się przy ogniskach na obozach i w centrach handlowych. I cały czas pamiętamy, że dojść można wszędzie!” – niezastąpiona radość ogarnęła wszystkich.

A na koniec Facebook’owego wpisu czytamy „Nie tylko opłaca się wierzyć w ludzi lecz po prostu warto w nich wierzyć, bo gdyby nie oni nie udałoby się nam spełnić MARZENIA JUSTYNY BY ŻYĆ!!!

Organizatorzy, serdecznie dziękują wszystkim ludziom, którzy okazali serce dla Justyny!

info. własne