MEGAMOCNI

"Pomaganie jest trendy" już ruszyło - zobacz teledysk

autyzm Ibisz Patty pomoc trendy

Dodano 2013-02-06 14:15:00 | Autor: Emil Kowalski

Ruszyła akcja "Pomaganie jest trendy" w której biorą udział gwiazdy polskiego showbiznesu. W tym roku odbywa się trzecia odsłona wydarzenia a jej promocję poprzez teledysk ma wykonać amerykańska gwiazda. Na razie to tajemnica - kto. 

W trzeciej edycji biorą m.in. udział Krzysztof Ibisz, Sara Chmiel, Andrzej Dąbrowski i wielu innych znanych postaci z estrad. O inicjatywie pisaliśmy w artykule - Gwiazdy dla autyzmu - "Pomaganie jest trendy".

Gwiazdy w sobotnią noc zagrały w pierwszych Mistrzostwach Gwiazd Dobroczynności w Bowlingu, a następnego dnia w Hotelu Kristoff zrealizowano z ich udziałem piosenkę i teledysk promujące jak co roku akcję.

Turniej bowlingu, wygrała Patrycja Dłutkiewicz, znana jako Patty. Wokalistka, jak sama twierdzi po raz pierwszy grała w kręgle i wygrała! Nagrodę pieniężną przekazała Fundacji Nowa Nadzieja zajmujących się dziećmi z autyzmem.

Zachęcamy do obejrzenia teledysku za akcji:

Singiel “Gorzki & Friends – Pomaganie jest trendy III” , wyprodukowany przez duet RobGitarnik i Dreamer ukaże się w walentynki tj 14 lutego, wtedy też do emisji trafi teledysk promujący tegoroczną akcję.

inf. własna/pomaganiejesttrendy.pl

zdj. pomaganiejesttrendy.pl