MEGAMOCNI

Poprzytulaj się w Poznaniu

integracja Poznań przytulanie

Dodano 2014-01-23 07:36:03 | Autor: Jacek Gibel

31 stycznia przypada Międzynarodowy Dzień Przytulania - święto stworzone w celu pokazania, że nie trzeba wstydzić się okazywania uczuć. Z tej okazji, poznańskie Stowarzyszenie Na Tak zaprasza na wspólne przytulanie na Dworcu Głównym PKP.

Akcje "darmowego przytulania" odbywają się w Poznaniu regularnie. W tym roku Stowarzyszenie chce promować poprzez Międzynarodowy Dzień Przytulania integrację z osobami niepełnosprawnymi, którymi na co dzień się opiekuje.

Nasze wydarzenie organizujemy w związku z Międzynarodowym Dniem Przytulania, który rozpoczyna się 31 stycznia  - mówi Krystian Włodarczak, organizator Wielkiego przytulania na Dworcu Głównym PKP w Poznaniu. - Bez wątpienia jest to wyjątkowy dzień. Kładziemy nacisk na wspólne przytulanie się, integrację z osobami niepełnosprawnymi.

Akcja rozpocznie się o godzinie 11:00.

Z pewnością jest to świetna okazja, by pokazać osobom niepełnosprawnym, że dostrzegamy je i ich potrzeby, a także (zwłaszcza, jeśli do końca miesiąca utrzymają się obecne temperatury) dać im trochę ciepła - zarówno w przenośni, jak i dosłownie...

zdj. sxc.hu

(inf. własna/mmpoznan.pl)