MEGAMOCNI

Poszukiwani "Zwykli bohaterowie" od zaraz!

akcje charytatywnie konkursy

Dodano 2013-09-18 15:00:09 | Autor: Emil Kowalski

Aż 200 000 zł to suma jaką mogą zdobyć zwycięzcy akcji "Zwykły bohater". Kandydaci to osoby niosące pomoc dla innych i będą wybierani poprzez głósowanie SMS. Będą oni podzieleni na kilka kategorii i ich kandydatury można zgłaszać bezpłatnie.

Bank BPH we współpracy z TVN oraz Onet rozpoczął poszukiwanie nowych "Zwykłych Bohaterów". Tegoroczna akcja jest trzecią edycją programu, w którym zwycięzcą może zostać każdy, kto bezinteresownie niesie pomoc innym i w swoich działaniach kieruje się uczciwością.

"Zwykły Bohater" to akcja wyjątkowa, dzięki której już po raz trzeci cała Polska będzie mogła zobaczyć, jak wiele osób z naszego otoczenia potrafi być fair na co dzień, wykazywać się inicjatywą lub odwagą w niesieniu pomocy innym. Dzięki poprzednim akcjom, wspólnie z widzami i internautami, wybraliśmy łącznie sześciu Zwykłych Bohaterów, których działania odmieniły życie wielu ludzi. Wiemy, że takich historii jest więcej.

Kto może zostać Zwykłym Bohaterem?

Zgłoszenia do akcji Zwykły Bohater przyjmowane są w trzech kategoriach: „Fair na co dzień”, „Inicjatywa” oraz „Bohaterstwo”. Każdy może bezpłatnie zgłosić osobę, która według niego zasługuje na miano Zwykłego Bohatera. Cechy, którymi powinni charakteryzować się kandydaci to altruizm, bezinteresowność oraz odwaga i chęć niesienia pomocy w każdej sytuacji.

Ostateczny werdykt zależy od Ciebie

Zgłoszeń można dokonać poprzez aplikację dostępną na stronie www.zwyklybohater.pl w terminie od 15 września do 31 października 2013 r. Specjalnie powołane 5-osobowe jury, w toku obrad, wyłoni listę dziewięciu finalistów, która zostanie oficjalnie ogłoszona 10 listopada na antenie programu Dzień Dobry TVN. Wtedy również rozpocznie się głosowanie, w którym ostateczny werdykt będzie należał do internautów i widzów programu. Każdy będzie mógł oddać swój głos na jednego z dziewięciu finalistów. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone 8 grudnia 2013 r. w trakcie uroczystej gali finałowej. Suma głosów uzyskanych poprzez wiadomości SMS i głosów oddanych przez internautów pozwoli wyłonić zwycięzców – trzech Zwykłych Bohaterów. Każdy z nich otrzyma nagrodę w wysokości 200 000 zł oraz statuetkę „Zwykły Bohater 2013”. Pozostali finaliści otrzymają nagrodę dodatkową w wysokości 10 000 zł i statuetki.  

Rozejrzyj się. Może tuż obok Ciebie stoi kolejny "Zwykły Bohater"? Zgłoś jego kandydaturę na stronie: http://www.zwyklybohater.pl/