MEGAMOCNI

Powitajmy jesień - zaproszenie dla niepełnosprawnych do Gdyni

gdynia imprezy jesień

Dodano 2013-09-13 14:22:28 | Autor: Emil Kowalski

Jesień jest piękna! Kolorowe liście, gdy świeci słońce, błyszczą jak świecidełka, które tak lubimy. Corocznie ta jesień nastaje. Chcemy ją powitać radośnie! I na wesoło, Fundacja Podróże bez Granic, organizuje takie powitanie w Gdyni!

28 września 2013 roku w sobotę w godz. 12 – 18 przy Adventure Park Gdynia Kolibki, odbędzie się bankiet powitalny dla nadchodzącej jesieni. Podczas wydarzenia na które są zaproszeni wszyscy z całymi rodzinami i przyjaciółmi, osoby niepełnosprawne, będą organizowane zajęcia na strzelnicy, będzie można pojeździć „Quadami”, będzie można strzelać do siebie… w formie paintball. Ponadto będzie dostępna Tyrolka czyli kolejka na linie.

Będzie to  „Gdyński Dzień Uśmiechu dla osób z niepełnosprawnością smiley z piknikiem rodzinnym.” Organizowany jest z okazji Międzynarodowego dnia uśmiechu!

Poza tym inne atrakcje na które wszyscy są zaproszeni:

  •  „Wejdź w naszą skórę” – slalom edukacyjny:
  • Zaklinacze koni” – warsztaty
  • „Dajemy radę” – gra terenowa
  • Koncerty zespołów muzycznych
  • Rodzinny piknik grillowy 

Pomoc wolontariuszy w poruszaniu się po parku – gwarantowana!

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ? Wypełnij DEKLARACJĘ UCZESTNCTWA dostępną na stronie http://podrozebezgranic.pl/dzien-usmiechu-dla-osob-z-niepelnosprawnoscia-gdynia-28-09/ i wyślij na adres: podroze@podrozebezgranic.pl

Wstęp na teren parku bezpłatny.
Osoby z niepełnosprawnością oraz dzieci poniżej 12 roku życia, bawią się za darmo!
Osoby pełnosprawne powyżej 12 roku życia chcąc korzystać ze strzelnic, quadów, perków linowych, tyrolek itp. Ponoszą jednorazową opłatę „Pakietu za jeden uśmiech” – 30 zł