MEGAMOCNI

Projekt Finka - pies asystujący do przekazania

asystent pies

Dodano 2014-12-17 09:38:28 | Autor: Jacek Gibel

Fundacja Dogiq obecnie realizuje projekt Finka, którego celem jest wyszkolenie i nieodpłatne przekazanie psa asystującego osobie niepełnosprawnej poruszającej się na wózku lub niedosłyszącej. W związku z powyższym poszukujemy osób chętnych do aplikowania o psa.

Warunki, które musi spełnić osoba by móc rozpocząć procedurę ubiegania się o psiego pomocnika to: posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, nie cierpieć na chorobę postępującą.

Preferujemy osoby aktywne zawodowo i społecznie (pracujące, uczące się, studiujące, działające społecznie itd.), osoby, i to jest najważniejsze kryterium, które wykorzystają potencjał psa i jego umiejętności.

Wszystkie aplikacje są rozpatrywane indywidualnie.

Osoby chcące uzyskać więcej informacji jak rozpocząć procedurę ubiegania się o psa asystującego proszone są o wysłanie wiadomości e-mailowej na adres: kontakt@dogiq.info

O psach dotychczas przekazanych przez Fundację Dogiq możecie Państwo przeczytać pod adresem http://www.dogiq.org.pl/ jak również na facebooku fundacji http://www.facebook.com/#!/pages/FUNDACJA-DOGIQ/239550819412575.

(Fundacja Dogiq)