MEGAMOCNI

Rick Hansen - Do uczestników Polskiej wyprawy o Równość i Godność

akcje godność Hansen równość wyprawy

Dodano 2013-06-26 12:49:27 | Autor: Emil Kowalski

Rick Hansen, który również dokonał niebywałej podróży dookoła świata, napisał bezpośredni list do uczestników wyprawy "Równość i Godność", który w ich imieniu, z przyjemnością publikujemy dla Państwa.

Jestem niezmiernie zaszczycony, że zostałem poproszony o wsparcie tego wyjątkowego wydarzenia. Gratuluję dotychczasowych osiągnięć!

27 lat temu, ja i mój zespól wyruszyliśmy w podróż mojego życia, (dookoła świata) pod nazwą - the Man In Motion World Tour - ustawiając koła w kierunku mojego celu, czyli znalezienia lekarstwa na uszkodzenia rdzenia kręgowego, a także aby zwiększyć świadomości społeczną o ogromnym potencjale osób niepełnosprawnych, a to z kolei aby ostatecznie pomogło usunąć istniejące bariery tak aby osoby niepełnosprawne mogły w pełni i aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym.

Pamiętam to, jakby to było wczoraj, kiedy w mojej drodze przez Polskę (we wrześniu 1985 r.) serdeczne wsparcie i przyjęcie mnie przez wszystkich ludzi było zdumiewające!

Dla nas wszystkich był to początek długiej drogi do przemian społecznych. Wiele wydarzyło się w ostatnich 25 latach, jednak jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia.

Dzięki tej wyprawie, zwiększy się świadomość ludzi w waszym kraju na konieczność usunięcia istniejących barier dla osób niepełnosprawnych.

Jest to dla mnie niesamowitym, widzieć jak wiele robicie dla swojego kraju. Ta wyprawa będzie dla Was możliwością celebracji sukcesu, podzieleniem się informacjami a także określenia i wytyczenia sobie celów na przyszłość. Nigdy, nigdy nie rezygnujcie ze swoich marzeń! Wszystko jest możliwe!

Treść listu z podpisem Ricka Hansena w j. polskim - ZOBACZ LIST PDF

Treść listu w j. angielskim - ZOBACZ LIST PDF

Zobacz wszystkie artykuły na temat wyprawy "Równość i Godność" - kliknij