MEGAMOCNI

Sierpień Miesiącem Migreny

choroby migrena

Dodano 2014-07-29 09:02:02 | Autor: Jacek Gibel

Marka Excedrin MigraStop ogłasza sierpień 2014 Miesiącem Migreny. Program "Zrozum lepiej swoją migrenę z Excedrin Migrastop" został zainagurowany specjalnie dla osób cierpiących na migrenę.

Przez cały miesiąc migrenicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o swojej dolegliwości i nauczyć się jak z nią postępować. W trakcie trwania programu, w wybranych aptekach pacjenci będą mogli otrzymać bezpłatny poradnik na temat migreny i spososobów radzenia sobie z nią.

Życie z migreną jest niezwykle trudne, ponieważ oprócz uciążliwych symptomów choroby, takich jak bóle głowy, światłowstręt, nadwrażliwość na dźwięk, czy nudności, jest to także dolegliwość, która atakuje bez uprzedzenia. Dlatego migrenicy często mają problemy z radzeniem sobie z codziennymi obowiązkami zawodowymi i osobistymi. Jednak osoby cierpiące na migrenę mogą ograniczyć negatywny wpływ tej choroby na ich życie. Zbiorem użytecznych wskazówek jest stworzony przez markę Excedrin MigraStop specjalny poradnik Zrozum lepiej swoja migrenę z Excedrin MIgrastop, który zawiera istotne informacje właśnie dla osób cierpiących na migrenę.

Z poradnika można dowiedzieć się, jak rozpoznać pierwsze objawy ataku migreny i znaleźć przydatne informację na temat leczenia i profilaktyki tej choroby. Poradnik pokazuje związek miedzy migreną a takimi czynnikami jak płeć, dieta, czy uwarunkowania genetyczne. Ponadto, zawiera 10 praktycznych porad na temat migreny, które każdy może od razu wprowadzić w swoje życie aby sprawić by życie z migreną nie było aż tak kłopotliwe. Uzupełnieniem ciekawych i praktycznych informacji, są liczne grafiki, które w prosty sposób ilustrują problemy migrenowe.

Poradnik Zrozum lepiej swoją migrenę z Excedrin Migrastop już w sierpniu będzie można otrzymać bezpłatnie w wybranych aptekach.

zdj. freeimages.com

(infowire.pl)