MEGAMOCNI

Skorzystaj bezpłatnie z internetu i napij się kawy w świetlicy w Krakowie

internet obiekty świetlica

Dodano 2013-08-06 18:51:11 | Autor: Emil Kowalski

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00, jest otwarta świetlica Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego (FIRR). Sala mieści się przy ul. Wybickiego 3A w Krakowie, można z niej korzystać całkowicie bezpłatne. Jest przeznaczona dla osób niepełnosprawnych.

Można tam bezpłatnie skorzystać z Internetu, komputerów, skanerów, przygotować się do zajęć w szkole lub na studiach, poczytać, lub po prostu napić się gorącej kawy, herbaty lub zjeść ciastko.

W razie problemów z dojazdem FIRR proponuje transport z przystanku MPK przy ul. Bratysławskiej w Krakowie. W świetlicy zapewniona jest pomoc asystentów ds. osób niepełnosprawnych.

Jedynym warunkiem korzystania z zasobów świetlicy, jest posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności ze wskazaniem na wzrok.

Wszelkie informacje można uzyskać w siedzibie Fundacji przy ul. Wybickiego 3A w Krakowie, pod numerem telefonu 012 629 85 14 (prosić Anię Gałecką, kom. 663883337) lub emailem szkolenia@firr.org.pl.

Świetlica działa w ramach Projektu "Kontynuacja prowadzenia placówki wsparcia i rozwoju osobistego osób niepełnosprawnych w okresie 2013-2016", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych.

Strona Fundacji - www.firr.org.pl

info. własne/niepelnosprawni.gov.pl