MEGAMOCNI

Stare Dobre Małżeństwo dla niepełnosprawnych

charytatywnie imprezy koncert pomoc

Dodano 2013-06-06 22:44:32 | Autor: Emil Kowalski

Stare Dobre Małżeństwo (SDM) to porządna dawka poezji śpiewanej. Już 7 czerwca, zagrają w Gminnym Centrum Kultury w Ulanowie. Koncertem chcą wesprzeć Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Poprowadź Mnie Przez Świat”. Początek o godz. 18.00.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pokrzywdzone przez los dzieci. Stowarzyszenie ma pod swoją opieką 140 wychowanków o różnym stopniu niepełnosprawności. Podopieczni pochodzą z powiatu niżańskiego i ościennych. Organizacja „Poprowadź Mnie Przez Świat” działa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Rudniku nad Sanem.

Plakat - zdj. sztafeta.pl

Sponsorami koncertu Starego Dobrego Małżeństwa w Ulanowie są Danuta i Roman Kacprzykowie. To właśnie oni przekonali pracowników GCK w Ulanowie oraz pozostałych członków Stowarzyszenia im. Jana Gietki, do którego należą, do organizacji koncertu charytatywnego.

Bilety na koncert SDM w cenie 35 zł do nabycia w Gminnym Centrum Kultury w Ulanowie w godz. od 9 do 17. Rezerwacji można dokonywać pod numerem 15 876 30 14. Szczegółowe informacji o koncercie udzielane są pod numerem tel. 519 544 666.

info. własne/sztafeta.pl