MEGAMOCNI

Telefon zaufania dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin

pomoc porady telefon

Dodano 2015-03-12 12:48:33 | Autor: Jacek Gibel

Fundacja Fuga Mundi realizuje projekt „Świadczenie porad prawno-społecznych i informacji drogą internetową oraz świadczenie porad psychologicznych w formie Telefonu Zaufania’’.

W 2015 roku Fundacja Fuga Mundi zaprasza do korzystania z bezpłatnych porad realizowanych w ramach projektu „Świadczenie porad prawno-społecznych i informacji drogą internetową oraz świadczenie porad psychologicznych w formie Telefonu Zaufania’’ współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Z poradnictwa mogą korzystać osoby niepełnosprawne oraz ich otoczenie (rodzice, inni członkowie rodzin, opiekunowie).

Celem projektu jest poprawa kondycji psychicznej i świadomości prawnej oraz wsparcie jego adresatów w rozwiązywaniu problemów psychologicznych i prawnych. Poradnictwo prawne  świadczone jest w formie on-line za pomocą poczty mailowej oraz komunikatorów internetowych. Pomoc prawna świadczona jest za pośrednictwem serwisu internetowego www.poradnictwoprawne.ffm.pl. Poradnictwo psychologiczne prowadzimy za pośrednictwem Telefonu Zaufania w dni robocze 2 godz. dziennie (10.00 – 12.00) pod numerem telefonu: 81 534-83-76 lub 883 615 863.

zdj. niepelnosprawni.gov.pl

(niepelnosprawni.gov.pl)