MEGAMOCNI

Tenis Wrocław Cup 2013 - już bez Polaków

mistrzostwa tenis turniej WroclawCup Wrocław

Dodano 2013-08-16 12:50:27 | Autor: Emil Kowalski

W trzecim dniu turnieju tenisowego Wrocław Cup, wyłoniono półfinalistów gry pojedynczej mężczyzn, oraz wszystkich finalistów w pozostałych kategoriach.

W grze podwójnej mężczyzn, dwie najwyżej rozstawione pary zostały pokonane w półfinałach. W rezultacie  w finale mamy trzech Anglików i Austalijczyka. W dniu jutrzejszym, Alfie Hewett/Marc McCaroll (Wielka Brytania) zagrają z parą Adam Kellerman (Australia) / David Phillipson (Wielka Brytania) o miejsce na najwyższym stopniu podium.

W półfinale gry pojedynczej mężczyzn zobaczymy czterech rozstawionych zawodników. Pierwszy półfinał zagrają Frederic Cattaneo (Francja) przeciwko Adam’owi Kellerman’owi (Australia). W drugim meczu spotkają się David Phillipson (Wielka Brytania) oraz Tom Egberink (Holandia). Zwycięzcy zawalczą w sobotnim finale Wrocław Cup o godzinie 11:00.

Niestety, swój mecz, po zaciętym drugim secie, przegrała Agnieszka Wysocka (DSSN Aktywni). Polka w drugim secie miała piłkę setową i mogła przedłużyć swoje szanse w walce o finał, jednak Japonka Kanako Domori okazała się lepsza i ostatecznie wygrała mecz w dwóch setach 6/3 7/6 (1).